Wątek dotyczący artykułu

GKM rozpocznie budowę zespołu od Okoniewskiego? Tuszkowski: Byłby bardzo silnym ogniwem

Rafał Okoniewski był pierwszoplanową postacią GKM-u Grudziądz w tegorocznym sezonie. Działacze grudziądzkiego klubu liczą, że "Okoń" mimo ofert z innych klubów, zdecyduje się na pozostanie w GKM-ie.

przeczytaj cały artykuł

Draumr

Czy ty masz mózg? Bo chyba jesteś jakimś fuzlem albo innym wynalazkiem! To Ektraliga zaprosiła zespoły do E-ligi. Pierwszy Orzeł nie może, albo i nie chce, więc kolejnym klubem jest GKM. I o co tobie chodzi fuzlu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Draumr

A ja nie mam szacunku do klubu, który nie chce jechać w meczu i olewa kibiców. Pamiętasz ubiegły rok w Lesznie, czy już uleciało z fugielowej główki?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ginger PGE

Czesc Fugiel. Masz jakies nowe info o jakims kontrakcie ( oczywiscie bez podawania nazwisk). Ze słów Walaska wynika ze to nie on był ta druga armata, która podpisała seniorska w Rzeszowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Hej.Znam nazwisko drugiej armaty i juniora niestety nie mogę Ci jej przekazać do momentu oficjalnej wiadomości.Niestety to wynik tutejszych komentarzy odnośnie wcześniejszych podpisywanych kontraktów.Wychlapałem się z Łagutą,Larsenem i Rempałą i miałem z tego powodu nieprzyjemności.Poczekaj jeszcze chwilkę bo wiem,że skład Rzeszowa oficjalnie zostanie podany jeszcze w listopadzie.

| Odpowiedz
blokuj
Ginger PGE

Ale ta druga armatą nie jest walasek tylko ktos lepszy, nie musisz podawac nazwiska tylko potwierdz ze to nie Walasek. Chciałbym aby do nas trafił Emil, ale chyba zostanie w Toruniu

| Odpowiedz
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Nie mogę wymienić żadnego nazwiska bo będę mieć problemy i mam gdzieś tutejsze relacje,obiecałem to osobie którą sporządziła podpisaną już umowę z znamy się 30 lat więc chyba Mnie rozumiesz.

| Odpowiedz
blokuj
Murek

A to ciekawe znasz się 30 lat? twoje posty wyglądają jakbyś miał ledwie 10 lat .Mamy to mnożyć x3 czy jak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Fugiel-z- Rzeszowa

I nie mam zamiaru stracić przyjaciela z tego powodu,że wypytujesz Mnie o nazwisko jak i tak za jakieś 20 dni zostanie to ogłoszone oficjalnie.Uwierz mi,że będziesz zadowolony ze składu Rzeszowa i że jeśli nie będzie kontuzji wchodzimy do PO bez mydła.Cierpliwości.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Ginger PGE

Dwie armaty na seniorce to za mało, musimy miec 3 mocnych seniorów conajmniej. Dwie to do walki o miejsca 5-7. Przeciez poza łaguta o którym juz sam powiedziałes potrzeba nam 2 dobrych seniorów Polaków. Czyli conajmniej 3 armat!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Co do trzeciego negocjacje trwają,mogą a nie muszą zakończyć się sukcesem.Nie wyciągaj ode Mnie czegoś czego nie wiem na dzień dzisiejszy jest jak jest i jest to dobry skład.

| Odpowiedz
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Mało tego jak uda się zakontraktować 3 seniora to będziemy mieć ekipę najmniej za brąz.Ale tak jak napisałem, nie ma ciśnienia na tego zawodnika i wszystko zależy od niego a stawki większej już nie dostanie.Jak podpisze kontrakt to napiszę, że mamy trzecią armatę.

| Odpowiedz
blokuj
Ginger PGE

Ok. Jak bedziesz wiedział to pisz, mysle ze znasz tez 3 zawodnika z którym sa negocjacje. Ale Jezeli bedzie 2 armaty na seniorce, oznaczałoby to 3 seniorów z tego sezonu, a z doswiadczenia wiem ze 2 armaty to troche za mało. Musi byc 3 liderów prowadzacych pare

| Odpowiedz
blokuj
Ginger PGE

Nie przesadzaj. Mamy na razie 2 dobrych seniorów + juniora i larsena- to jest na razie walka o miejsca 5-7, dlatego dopiero jak ten 3 podpisze to bedzie walka o play-off- dlatego to takie wazne

| Odpowiedz
blokuj
Ginger PGE

Dobrze ok
Narazie jest 2 dobrych seniorów, larsen i dobry junior a takze Rempała, czyli 5 zawodników mamy. Jak bedziesz cos wiedział to pisz!!!

| Odpowiedz
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Obraza tutaj to właściwie komplement,pytanie nasuwa się jedno co takiego napisałem,że niby się ze Mnie naśmiewają,co się nie sprawdziło?Jakoś nikt nie może zacytować Mojej pomyłki,ciekawe dlaczego?

| Odpowiedz
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Nie wiem:(
Napiszę Ci jedno:
w najgorszym wypadku( jeśli nie będzie kontuzji) Rzeszów nie załapie się do PO.Więc już nie obawiaj się więcej, bo wiem jak będzie:)

| Odpowiedz
blokuj
Draumr

Kolego w październiku już wiesz jak będzie wyglądał sezon 2015. No wybacz, ale tobie nie wierzę. A jak jesteś takim jasnowidzem to podaj numery lotto! Parę baniek by się przydało!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
superpikey

jeszcze sie jeden sezon nie skonczyl a ty juz medale za nastepny rozdajesz...
apetyty rozbudzone a potem lament jak przychodzi spadek.

| Odpowiedz
blokuj
abes

szykuje sie trzecia armata, dostaniecie ja w prezencie z grudziadza, jak na razie stoi w parku niedaleko stadionu, lufa troche krzywa ale ...dacie rade

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.