Wątek dotyczący artykułu

Bilans kadry Adama Nawałki: Ta drużyna pisze historię!

Bilans kadry Adama Nawałki przed el. Euro 2016 nie napawał optymizmem. Efektowny start obudził jednak w narodzie wiarę w reprezentację. Pytanie, jak biało-czerwoni spiszą się w kolejnych meczach?

przeczytaj cały artykuł


przemop33

Mecz Polska - Niemcy to Niemcy spier..... a nie Polska wygrała . Nam wchodzą 2 bramki na 4 strzały a im 0 na chyba 22 . Gdyby statystyki z tego meczu były w meczu np . Austria- Niemcy to większość by nabijała się z Niemców że frajerzy itd . a nie mówili że Austria dobrze grała .Moim zdaniem pierwsze trzy mecze to :
norma / trudno z takim rywalem nie zdobyć 3 pkt/ fuks i znowu norma / niestety in minus średni rywal i nie potrafimy wygrać u siebie / a zostaje dwumecz z Irlandią , Gruzją / będzie ciężko bo na kontry raczej nie ma co liczyć a pozycyjny dalej leży / rewanż ze Szkocją ? , rewanż z Niemcami / w końcu wyleczą kontuzje , zgrają się nowi raczej 0 pkt/ .Na razie po MŚ tzw. faworyci z różnych powodów grają padakę ,. Na wiosnę wszystko wroci do normy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Skończ!!!
Wygraliśmy z Niemcami bo mieliśmy superskuteczność. Gdyby z Anglią taka była to też byśmy wygrali. Przyszłość do nas należy, a nie do Twoich wyliczeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.