Wątek dotyczący artykułu

Hit kolejki dla Śląska! Pierwsza porażka Stelmetu

W najciekawszym spotkaniu 3. kolejki TBL WKS Śląsk Wrocław pokonał w Hali Orbita Stelmet Zieloną Górę 69:68. Bohaterem meczu okazał się Roderick Trice, autor zwycięskiego rzutu.

przeczytaj cały artykuł


omega

W drużynie Stelmetu dzieje się coś niedobrego. Koszar dzisiaj wyraźnie to powiedział. Moim zdaniem nie ma zgrania na boisku, ani poza nim. Widać gołym okiem, że osobno są starzy Polacy, osobno najmłodsi zawodnicy, a zagraniczni w pojedynkę lub w duecie. Nie ma chemii, przybijania piątek ani żadnych innych przyjaznych gestów. Popisy pojedynczych graczy na parkiecie nic nie dają na dłuższą metę. Niestety trener też jest człowiekiem bez charyzmy. Na pewno był dobrą przeciwwagą dla MU, ale jako pierwszy trener chyba nie poradzi. Poza tym powinien z nim popracować ktoś od public relations, żeby zaczął się lepiej wypowiadać. A na koniec małe pytanko - czy żucie gumy przez zawodników (nawet amerykańskich) w czasie gry jest bezpieczne?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dillinger79

A na koniec małe pytanko - czy żucie gumy przez zawodników (nawet amerykańskich) w czasie gry jest bezpieczne?

LOOOOOOL!!!
najlepszy gracz w historii tej dyscypliny czyli Michael Jordan bez gumy na parkiet nie wychodził. Tyle powinno wystarczyć w odpowiedzi na twoje durne pytanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.