Wątek dotyczący artykułu

Nieoficjalnie: Dragan Marković nie jest już trenerem KS Azotów Puławy?

Jak udało się dowiedzieć portalowi SportoweFakty.pl, bośniacki trener Dragan Marković najprawdopodobniej nie jest już szkoleniowcem KS Azotów Puławy. Na 17.00 zwołano spotkanie zarządu.

przeczytaj cały artykuł

Marek Kawka

Przy tego typu grze i wynikach było to do przewidzenia.Jego decyzje chociażby by grać bez bramkarza w osłabieniu spowodowały że przegraliśmy 1 lub 2 mecze a ostatnio piłkę na bramce bronił Piotrek Masłowski. Ponadto gra pierwszych skrzypiec przez Prce czy Savica którzy z nóg nie zwalają nie jest dla mnie jakimś dobrym pomysłem. Skrabania Przybylski co widać że chłopaki się angażują i zostawiają zdrowie na parkiecie są wpuszczani na chwilę lub na koniec meczu kiedy nic już nie można zmienić to samo Łyżwa.Może teraz nowy trener doceni tych 3-ech i da im więcej pograć. Choć wg mnie Prce jest też kolejną pomyłką w Puławach za jego kasę można by ściągnąć 1-2 lepszych ale mniej znanych i tańszych graczy. Trzeba też by nasi grali nie tylko środkiem rozegrania a i skrzydłami. Zobaczymy co wniesie zmiana trenera ja najchętniej widziałbym Kurowskiego lub WENTĘ. I miejmy nadzieję że problemem był tylko trener że nasi będą grali i wkładali w to serce i robili wszystko by wygrać. Koniecznie jeszcze niech prezes pomyśli o nowym lepszym kołowym bo Kus sam meczu nie wygra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Jeśli już mówimy o pieniądzach - nie znamy szczegółów, ale można zakładać, że zwolnienie Markovicia wiąże się z płaceniem mu pensji, przynajmniej aż ten nie znajdzie nowego pracodawcy. No i trzeba dać pensje komuś nowemu. A łącznie jest to pewnie kwota, za którą można byłoby dać Markoviciowi wartościowego gracza, który poprawiłby wyniki. Także chyba Azoty stać na lepszy skład niż mają.
Zwolniono Markovicia - cóż, stało się. Ja mam tylko nadzieję, że to zwolnienie nie jest takim w przypływie negatywnych emocji, a jest to decyzja przemyślana i przyjdzie w jego miejsce ktoś z równie dużym nazwiskiem.
Bo umówmy się - decyzja o zmianie trenera obroni się wynikami. Azoty mają w tej rundzie teraz 4 najsłabsze (obok siebie) zespoły ligi. Będą wygrywały, choćby na ławce siedział sam prezes Witaszek albo pani z kiosku koło hali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.