Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: Wspaniałe otwarcie Agnieszki Radwańskiej, Petra Kvitova pokonana

Agnieszka Radwańska Mistrzostwa WTA w Singapurze rozpoczęła od pokonania Petry Kvitovej. To drugie zwycięstwo Polki nad Czeszką.

przeczytaj cały artykuł

RafaCaro

Ej jakby Aga przegrała z Maria a wygrała z Karo, a Karo wygrala z Petra, i Kvitova wygrala z Maria to Aga i Karo awansuja?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

To wtedy będzie rzut monetą. Chyba. A może losowanie? ;)
Nie, no - wtedy pójdą w ruch liczydła: różnica setów, gemów, a nawet punktów w poszczególnych gemach może decydować o kolejności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żiżu

Aga jeśli chce sobie w 100 % przypieczętować awans musi wygrać jeden mecz i w jednym meczu urwać przynajmniej jednego seta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
nahoda

Teorytycznie to z Marią ma większe szanse wygrać aniżeli z tak dobrze przygotowaną Karoliną.. Ale następne mecze pokażą dopiero jak jest naprawdę ;)

| Odpowiedz
blokuj
woj Mirmiła

Tu nie chodzi tylko o przypieczętowanie awansu, ale także o podbudowę mentalną, więc Aga wygra oba pozostałe grupowe mecze i awansuje do półfinału jako dominatorka - już dziś drżyj, Serenko :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
margota

Rafa usiłował dowiedzieć się kto przechodzi w tak ciekawym przypadku jaki wykazał :))
Po co tak ostro ?? :) Miłego, hej

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
margota

Widziałaś jej kieckę w motyle ?? Ekstra ! Ona przyniesie jej szczęście, a Aga dzisiaj grała lekko jak motylek :)) hej

| Odpowiedz
blokuj
Lady Aga

piękna kiecka! lotto dba o Age. najpierw kwiatki, potem kropki, potem motylki.. co pozniej? serduszka?:D
Dziś Aga pokazała troszkę swoich magicznych zagrań, nie mówcie, że nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bezet

Dokładnie! Jak odrobiła od razu breaka kosmiczną grą, Petra już czuła, że jest po zabawie.
Przy okazji: Wciąż pewna, że gdyby na tym turnieju los zmierzył Agę z Ivanović, to Ana byłaby pewnym zwycięzcą?;)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Jedyny gem w którym Petra grała dobrze to właśnie ten na 2-3 w drugim secie. Wtedy prawie szurała kolanami o kort, coś jej dziś jednak przeszkadzało utrzymać taką dyspozycję przez dłuższy czas. ;)

| Odpowiedz
blokuj
konradt

Z drugiej strony czym był ten jeden błąd Agi : choć wiadomo, że w ważnym momencie, jak Petra takimi błędami sypała co drugą piłkę ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ellemarie

A nie masz takiego wrażenia, że dzisiaj Petra i Maria po prostu jak gdzieś wcześniej dyskutowaliście nie miały planu B? I to rzeczywiście jest chyba słaby punkt w ich grze. Tzn. Maria walczyła, nawet zagrała kilka skrótów (?), ale był taki moment na początku drugiego seta (Karo miała piłki na 3:0?) kiedy autentycznie myślałam, że się całkiem rozsypie. Po prostu jej mocne uderzenia z obu stron nie dawały punktów, zaczęła więc uderzać jeszcze mocniej i psuć. Widać było, że no wewnątrz wręcz cała się trzęsie.

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Pewnie poniekąd masz rację. Natomiast dziś było widać jak Sharapova jest słaba w obronie, więc co ma robić jak nic innego nie czuje? A Petra to dziś mogła popsuć wszystko, po wizycie Kotyzy jakby na chwilę się uspokoiła i skończyła ze strzałami ale i to nie pomogło bo bezpieczne uderzenia też nie chciały siedzieć. ;)

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

No właśnie, po prostu tak mi się wydaje, że mało kto i mało kiedy sprawia, że Maria musi tyle biegać, grać w obronie, nie kończy od razu. Dziś tak było i nie wiedziała co ma ze sobą zrobić. Choć przyznaję, że dropshoty niczego sobie, szkoda, że akurat grała z uczestniczką maratonu :P

| Odpowiedz
blokuj
Peanut

Maria potrafi się najczęściej wyratować jak wraca jej serwis, a dziś to była katastrofa od początku do końca, chyba kilkanaście df zrobiła. A do biegania chyba Halep ją zmuszała nieźle w finale RG.

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

To prawda, natomiast tutaj było jeszcze gorzej, bo Karo jest chyba jeszcze szybsza i ma jeszcze większy zasięg niż Rumunka, po prostu wszystko wracało. No i tak, 15 DF? Słabiutko.

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Co więcej Woźniacki dobrze returnowała, i tu znowu odzywa się słabe poruszanie po korcie Rosjanki, piłka 1,5 m od niej a ona gra z prawie z pozycji "psa z głową w dół" (chodzi o jogę). ;)

| Odpowiedz
blokuj
Peanut

Ale i tak porusza się o wiele lepiej niż kiedyś, co pokazała w tym roku zwłaszcza na mączce. Jakbyś miał tak długie nogi to też byś kiepsko nad nimi panował ;)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Zdecydowanie lepiej, szczególnie wzdłuż linii. To fakt takie dźwignie nie są najłatwiejsze do kontrolowania ale spójrz np. na Hantuchovą jakoś sobie radzi. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Spierać się nie będę, bo widać, że wiesz o czym piszesz. Mi się tylko zawsze wydawało, że Hantuchova to też taka "czapla" a z tym poruszaniem problemów nie ma. W takim razie czy jest jakaś dziewczyna o podobnym środku ciężkości a radzi sobie z tym elementem dobrze czy Sharej trzeba klaskać za to jak porusza się teraz bo to i tak ewenement?

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

Jeden z braci McEnroe jakiś czas temu, bodajże tego lata skomentował, że jak na sposób poruszania po korcie to Maria osiągnęła wręcz niebotycznie dużo w tenisie. Natomiast trzeba też wziąć poprawkę na ich komentarze, różnie są odbierane :P

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Przyznam, że nie miałem dużej styczności z ich twórczością, więc nie wiem. Natomiast Jagodzianka piszę bardzo sensownie po prostu mi się wydawało, że nie same centymetry decydują ale też proporcje. ;)

| Odpowiedz
blokuj
margota

Minduś, wydaje mi się, ze każdy rzeczywistość , zachowania, wysokości itd. widzi inaczej i dlatego rozmowa jest piękna - tak samo jak otaczający nas świat. Jagodzia widzi tak :), ty widzisz tak :), a ja pewnie jeszcze inaczej ;) Każdy z nas patrzy na dane zjawiska, rzeczy inaczej :)) Miłego hej

| Odpowiedz
blokuj
margota

Mój komentarz nie świadczył o braku zaufania do kogokolwiek. Wzięłam udział w dyskusji, a jeśli się wcięłam to sorki, hej

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

O nie, nie. Nie o to mi chodziło, Ty się "wcinaj" zawsze tam gdzie dyskutuję. Chodziło mi tylko o to, że Jagodzianka ma chyba większą wiedzę na ten temat niż ja. ;)

| Odpowiedz
blokuj
margota

Dobrałeś świetnie, ja idę już tempem żółwia ;) Ty chyba też zaczynasz ?! Zrozumienie rodzi .... coś tam. Jest OK :))) hej

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.