Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: Simona Halep rozbiła Serenę Williams i jest blisko półfinału

Simona Halep niesłychanie łatwo rozprawiła się z Sereną Williams w meczu Grupy Czerwonej rozgrywanych w Singapurze Mistrzostw WTA.

przeczytaj cały artykuł


Peanut

Niesamowite! Wiadomo, że każdy wynik meczu to wypadkowa jakości gry jednej i drugiej, tak było wczoraj z Petrą i dziś z Sereną. Ale taki jest tenis, Simona zagrała wyśmienicie i na dzisiejsza Serenę to wystarczyło na szczęście. Następny mecz to będzie dla mnie katorga...Ana czy Genie, Genie czy Ana? Pode mną widzę zdjęcie Any więc okażę słabość i niech będzie Ana..ajde!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
konradt

Choć obie bardzo lubię, to dla mnie katorga nie. Bardziej dylemat co lepsze. Bardzo bym chciał, aby obok Simony awansowała jedna z nich. Ana już przegrała z Sereną, więc jest w gorszej sytuacji, gdyż powinna założyć, że Serena pokona Gienkę, a wtedy wygrana dzisiaj i potem z Simoną awansu może jej nie dać. Gienka ma bardziej wszystko w swoich rękach, gdyż dwie wygrane dałyby jej awans. Ale po tym pierwszym jej meczu, gdy grała tragicznie, jakoś w to nie wierzę. A dobrze by było, aby Serena nie wyszła, gdyż w półfinale Aga by jej unikneła :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.