Dyskusja

Metalist Charków Legia Warszawa

Metalist Charków - Legia Warszawa
22 października 2014, 18:00

0 : 1
Relacja

ScottZG

Dobry Den ! Przydała by się jeszcze jedna brameczka, Ondrej pokazał że jego gra wcale nie jest uzależniona od Rado :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ScottZG

Tylko wiesz znajdą się eksperci z SF którzy powiedzą i tak, że sędziowie nam pomogli, ale trzeba mieć gdzieś zdanie hejterów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Nieznani-Sprawcy

tak jest najczęściej wygramy 6-0 to 5 bramek ze spalonego i Pan Sędzia pomógł :P ale nie ma co przejmować się trolami a co do Ondreja lepiej żeby nie sprzedawali chłopaka bo grać potrafi i jeszcze raz to udowodni w końcu dobry transfer a mi jeszcze Sa zwany Osa przypadł do gustu

| Odpowiedz
blokuj
Nieznani-Sprawcy

Powiem Ci że nie wszyscy źle wróżyli Orlandowi jak dla mnie nie wypałem sezonu jest Piech masakra ten gość niccc nie gra aż żal patrzeć na jego grę a liczyłem na coś więcej w jego wykonaniu

| Odpowiedz
blokuj
ScottZG

Piech, ale i po Lewczuku można było się spodziewać więcej. Słabego poprzedniego sezonu nie miał, ciekaw też jestem co pokaże Guilherme bo widziałem go tylko w 1 meczu i od razu kontuzja :(

| Odpowiedz
blokuj
Nieznani-Sprawcy

nie odpowiem Ci na to pytanie kolego , nie wiem może jest tak ślepo zapatrzony w brak jego umiejętności, Kucharowi dać strzelić karnego Jodła też jest a tez dalej Ivica

| Odpowiedz
blokuj
ScottZG

Bardzo podoba mi się gra Ondreja, pokazał że jego gra nie jest uzależniona od Rado chociaż, gdy oboje są na boisku gramy fantastycznie. Szkoda tylko że pewnie po Ondreja ktoś wyciągnie rączki :(

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.