Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: Karolina Woźniacka zbyt regularna, przegrana Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska przegrała z Karolina Woźniacką w meczu Grupy Białej rozgrywanych w Singapurze Mistrzostw WTA. Polka w piątek zagra z Marią Szarapową.

przeczytaj cały artykuł

żiżu

Szkoda tego meczu , Aga miała swoje szanse , jednak w decydujących momentach Karo była lepsza. Aga grała dzisiaj agresywnie , w 1 secie obie grały na świetnym poziomie , szkoda że ten 1 set nie padł jej łupem. Była bardzo blisko , Karo zagrała bardzo dobry mecz , Agnieszka też. Mecz z Szarapową może zdecydować która z nich awansuje do półfinału. Szanse na awans jeszcze są i to realne. Przede wszystkim dobrze by było jakby Petra wygrała z Maszką , Caro musi ograć Petrę. Gdyby Maszka ograła Agę to 3 zawodniczki będą mieć po jednej wygranej i o awansie zadecyduje bilans setów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
konradt

Jak już Aga miała dzisiaj przegrać, to źle że tego jednego seta nie urwała. Oby takiego jednego seta jej nie brakło na koniec, przy tym układzie, który sugerujesz, że trzy mogą mieć taki sam bilans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
żiżu

Ten wygrany set bardzo by się Agnieszce przydał. Trzeba szukać pozytywów. Przed meczem z Petrą nikt nie dawał Agnieszce szans na wyjście z grupy a tymczasem Agnieszka ciągle jest w grze. Dobrze by było jakby Petra zagrała dzisiaj 3 godzinny bój z Maszką wtedy zmęczenie może Rosjance dać znać w jutrzejszym meczu z Agą :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
konradt

3 godzinny bój jak 3. Wiesz no, dla mnie to one mogłyby się pokusić o jakiś rekord nawet! :-D Są godnymi siebie rywalami, więc okazja nadarza się znakomita! Tylko jeszcze Petra musiałaby zechcieć tak długo grać ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Peanut

I bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze..lub obstawiaj wyniki ;) Petra przegrywa po raz 2 w karierze z Agą a po 2 dniach wygrywa po raz 3 z Sharapową, gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywałyby na odwrotne rozstrzygnięcie. Ach ten tenis, ach te kobiety...