Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: Karolina Woźniacka zbyt regularna, przegrana Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska przegrała z Karolina Woźniacką w meczu Grupy Białej rozgrywanych w Singapurze Mistrzostw WTA. Polka w piątek zagra z Marią Szarapową.

przeczytaj cały artykuł

tomek33

Karolina jest na wielkim gazie.
Mecz dwóch defensorek, mecz na wyniszczenie. Agnieszka dzisiaj grała dobrze, niektóre zagrania przy siatce na pograniczu sztuki cyrkowej, brawo! Nie mam pretensji do dzisiejszej gry Agi robiła co mogła. Tak na marginesie obydwie tenisistki dzieli rok różnicy. Karolina, podczas całej dotychczasowej kariery zawsze o główkę rakiety jest przed Agą. Rankingi, wygrane turnieje, zarobki. Wożniacka z głębi kortu backhand, lub forehand trafia w kort, jak zaprogramowany computer. Motoryka Caro wzorcem dla innych zawodniczek. Radwańskiej brakuje pod tym względem dużo, i może dlatego nie osiągnie szlema.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ellemarie

Ja ze swojej strony podziwiam wytrzymałość fizyczną, przygotowanie Karoliny. Nie każdy to docenia, nie każdemu się podoba taka gra, ale jak dla mnie szacunek za to naprawdę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomek33

Ale ta gra jest całkiem-całkiem.
Poukładana taktycznie, nie zła technika, motoryka jak widać.
Trzeba przyznać, że Karolina potrafi przejść do ofensywy i otworzyć sobie kort, od czasu do czasu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.