Wątek dotyczący artykułu

ATP Walencja: Andy Murray i David Ferrer awansowali do ćwierćfinału

David Ferrer w II rundzie turnieju ATP World Tour 500 rozgrywanego na kortach twardych w Walencji pokonał Fernando Verdasco. Do ćwierćfinału awansował również Andy Murray.

przeczytaj cały artykuł

Fabby

500. Jako fanka Murray'a nie czułam się jakoś podekscytowana jego zwycięstwami w Shenzen i w Wiedniu. W końcu przy dwóch wielkoszlemowych triumfach, olimpijskim złocie i dziewięciu tysięcznikach ma się raczej dość wyśrubowane oczekiwania, których bynajmniej nie zaspokajają dwie 250-tki. Andy obudził się w drodze do Azji, gdy stanęła mu przed oczami wizja niezakwalifikowania się do kończących sezon zawodów. Bardzo się zmobilizował i mam wrażenie, że właśnie pod presją forma zwyżkuje. Trzymam za niego kciuki w Walencji i głęboko wierzę, że wreszcie w Londynie zobaczę mojego ulubionego zawodnika grającego na swoim najlepszym możliwym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ellemarie

Biedny Andy od jakiegoś miesiąca gra bodajże co tydzień...no ale przyszły tytuły, nawet jeśli w mniejszych turniejach to zawsze coś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.