Wątek dotyczący artykułu

PGE Turów po raz drugi poległ w Eurolidze!

PGE Turów Zgorzelec mimo fatalnego początku nie został znokautowany przez Fenerbahce Stambuł. Marne to pocieszenie, gdyż mistrzowie Polski po raz drugi przegrali w Eurolidze.

przeczytaj cały artykuł


VinniV

Jak zwykle wojenka w temacie Turowa...

Co do meczu. Byłem, widziałem. Z perspektywy kibica, Turów w żadnej sekundzie nie miał szans na zwycięstwo. Przykre, ale prawdziwe. Wyczyny naszych drużyn w Europie pokazują, jak daleko odbiega nasza liga od Europy.


Kilku, nawet nie wiem jak ich nazwać, przyczepiło się do artykułu? A w czym on nie jest prawdziwy? Turów ma 2 euroligowych graczy: Kuliga i Collinsa, reszta to pomyłka. Dylewicz snuł się po parkiecie, ale można mu to wyjaśnić powrotem po kontuzji. Chylu i Wiśnia coś by zmienili? Raczej wątpię.


Zawodnicy Fenerbahce ośmieszyli polską drużynę na początku spotkania, a później rozluźnili się. To pozwoliło Turom niwelować straty. Ale zwrócicie uwagę, jak szybko powracali do bezpiecznych 10 punktów. Z jaką łatwością oddawali rzuty, jak ośmieszali obronę Turowa szybkimi podaniami. To był bardzo smutny obraz.


Najstraszniejsze było jednak przygotowanie fizyczne. Lekkim nieporozumieniem jest, aby Mistrz Polski, z ambicjami na Euroligę, w czwartej kwarcie konał na parkiecie ze zmęczenia.


Kibice Turowa pisali przed sezonem, że wygrają więcej w Eurolidze, niż inne kluby z Polski. Otóż nie wygracie. Nie z taką grą. Nie z takimi zawodnikami. A szkoda, bo może to pozytywnie ruszyłoby naszą ligę. Stelmet lipa w Eurocup. Turów lipa w Eurolidze.


Ps. Skandaliczne było zachowanie pijanych kibiców w szalikach Turowa, którzy po meczu oddawali mocz na parkingu i zaczepiali normalnych ludzi wracających z hali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onlybasket

Taylor i Iwan rowniez zagrali dobrze. A co do zmeczenia to jakbys nie zauwazyl maja waska rotacje , z koniecznosci musial grac Gospodarek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.