Wątek dotyczący artykułu

PGE Turów po raz drugi poległ w Eurolidze!

PGE Turów Zgorzelec mimo fatalnego początku nie został znokautowany przez Fenerbahce Stambuł. Marne to pocieszenie, gdyż mistrzowie Polski po raz drugi przegrali w Eurolidze.

przeczytaj cały artykuł

Wała

Czyli VinniV też jest laikiem koszykarskim;p (bez urazy) tak jak podkreślali komentatorzy spotkania nie tylko pkt się liczą, ogólnie cały zespół zagrał nie najgorzej, a 3 zawodników zasługuje na pochwałę, D.K. miał RNK 28, T.T. 22, , M.C. 18 i właśnie o takie detale się rozchodzi i to się tyczy wielu artykułów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VinniV

Zdecyduj się, czy mówimy o zespole, czy o umiejętnościach danych zawodników. To dosyć odrębne tematy. Patrząc na hali na to jak zawodnicy czuli się na parkiecie, podtrzymuję zdanie: Kulig i Collins są o klasę lepsi od reszty. Reszta to jedynie dodatki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wała

Widze, że lubisz mieć ostatnie słowo;) postaraj się jednak żeby było ono z sensem i na temat. Pisząc o zdecydowaniu się chyba nie doczytałeś zdania, napisałem: ogólnie cały zespół zagrał nie najgorzej, a 3 zawodników zasługuje na pochwałę i napisałem ile kto zdobył RNK. Pewnie nie wiesz nawet co to Ev, Rnk i dla tego nie ma to dla Ciebie znaczenia;) pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
VinniV

Zakładając, że czegoś nie wiem, starasz się wbić mi szpileczkę, mimo iż działa to tylko na Twoją niekorzyść. Czy lubię mieć ostatnie słowo? Jest mi to obojętne. Na hali byłem, widziałem i oceniam. Słupki to nie wszystko, drogi kolego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.