Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: Woźniacka pokonała Kvitovą i dała Radwańskiej półfinał!

Karolina Woźniacka pokonała Petrę Kvitovą w meczu Grupy Białej Mistrzostw WTA w Singapurze. Dzięki zwycięstwu Dunki Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału imprezy.

przeczytaj cały artykuł


Dawid Wiatrak

Nie rozumiem polityki Halep, mogła wygrać w 2 łatwych setach, a wolała się męczyć i tracić energię w 3 na pojedynek z Agą? Dziwne, ciekawe jak rozplanują jutro organizatorzy spotkania, żeby się czasem nie okazało, że przez kalkulacje Halep wyjdzie na tym najgorzej. Szkoda Any, ale jak zauważyliście, Simona musiałaby się chyba położyć na korcie, aby Ana ugrała tego 2 seta. Pokazała za to w 3, gdy grała swobodnie, że można. Aga ma szanse z Halep i dlatego odpuściła dzisiaj 3 seta z Sharapovą, aby zachować siłę na jutrzejszy pojedynek, uwierzyła całkowicie w moc przyjaźni i opłaciło się!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miśqu

Z pewnością prawdą jest, że jeśli Aga dałaby z siebie w trzecim secie 200%, jak było to w drugim, to pewnie mecz padłby jej łupem, ale nie o to tu chodziło. Zadanie wykonane. Co do kondycji Agnieszki, to jestem spokojny, bo dzisiaj wyglądała w porównaniu do Marysi bardzo świeżo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.