Wątek dotyczący artykułu

Jak długo pauzować będzie Alexander Tioumentsev?

Hiszpański rozgrywający Orlen Wisły, Alexander Tioumentsev, opuścił środowy mecz z Wybrzeżem Gdańsk ze względu na uraz mięśnia czworogłowego. Na razie nie wiadomo jak długo będzie pauzował "Sasha".

przeczytaj cały artykuł

ZKS

Na 40 komentarzy z 15 autorstwa starszego Pana który nie potrafi ukryć swojego urazu do Wisły i Płocka- co ciekawe ŻADEN na temat związany z artykułem.Nie wiem co ten człowiek chce osiągnąć ale problem ewidentnie ma i kwestia podłoża jest raczej sprawą dla specjalisty i ewentualnej terapii.
A Bodzio narzeka na płocki klimat:

jednocześnie bardzo utożsamiając się z kieleckim

:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FranzM

no i wisienka na torcie, ktora jest chyba ewenementem na skale swiatowa. a wiec:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/327330/vive-wypozyczylo-plockich-kibicow

:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MS_

Pomijając całą wcześniejszą bezsensowną dyskusję, to przedstawianie tylko dwóch i to skrajnie różnych video nijak ma się do rzetelnego porównania. Mecze są różne, nastroje na trybunach w zależności od spotkania również. No i gusta są różne.
Nawiązując do newsa, no cóż jest to pewne osłabienie, ale powrót Jurkiewicza powinien sprawić, że będzie to niezauważalne:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Złoty Bogdan

"bejca" jeśli chcesz mówić o płockich klimatach, to bardziej do tego pasowałaby relacja z 10-osobowego najazdu na Kielce w ramach "świętej wojny", albo "solówka" bebniarza na meczu z Zagłębiem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ZKS

Paradoks i śmieszność tej "zgody" ujawniłem jeszcze na starej ręcznej po słynnej prowokacji po której MMTS wysyłał kwiaty pocztą kwiatową do Kielc z tekstem "nie niszczmy naszej przyjaźni" :) hahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Złoty Bogdan

"bejca" a pamiętasz swoją inną słynną prowokację jeszcze na starej ręcznej? Pisałeś z kilku kont, żeby pokazać jak wielu jest takich co nie lubi Kielc, do czego się później przyznałeś. Pamiętasz? :)
ps. jak tak śledzę to forum, to wydaje mi się, że wraz z końcem starej ręcznej, nie skończyła się twoja prowokacja :) Pozdro dla braciaków :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZKS

Jakie ty bzdury piszesz to głowa mała-chyba z rozpaczy i bezsilności.Przecież na starej ręcznej było to czego nie można się doprosić tutaj czyli przy komentarzu był adres IP autora.Oj Boguś Boguś,nie spodziewałem się że frustracja jest u ciebie już aż tak posunięta:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.