Wątek dotyczący posta na blogu

Czy doczekamy się drugiego Ronaldinho?

DyDeK

Ronaldinho - legenda brazylijskiej piłki, FC Barcelony czy mentor wszystkich kibiców. Czy to młodszych, czy to starszych. Aktualnie piłkarz meksykańskiego Queretaro. Czy doczekamy się piłkarza na światowym poziomie klasy właśnie brazylijczyka? Życie prywatne: Ronaldo, dokładniej de Assis Moreira Junior (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Oczywiście kojarzysz, że to jest ulubiony piłkarz LexoNa, tkże niech Matuch się cieszy, że Leszek nie za często zagląda, bo by zmiażdżył mu każdego z wymienionych piłkarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

O czym ty mówisz? O człowieku naszprycowanym, zasłużonym ale podlegającym systemowi bez którego nie dałby rady nic osiągnąć do tego który piłkę za każdym razem zabierał w taniec?
Przestań.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Nie piszę o człowieku który ma 3 złote piłki, jest legendą Ajaxu i Barcelony. Wygrywał LM, był wielkim reprezentantem reprezentacji Holandii o nim piszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MATUCH

chodziło o jakiś protest przeciwko rządowi a zapomniałem i o pięniądze też ponoć chodziło. Ale nie pamiętam o co dokładnie dawno czytałem o tym.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Dziwne, ale nigdy o tym nie czytałem. Czytałem o róznych powodach np. że chciał hajs z reklam, o proteście przeciwko rządom w jego kraju. Ale o głupią opaskę kapitana by taki protest wytaczał trenerowi!? Dziwne zachowanie, ale to i tak o niczym nie świadczy że nie pojechał na mundial :P

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

A kojarzysz fakt, że tamta reprezentacja Holandii byla nafaszerowana Nadrolem? czy czymś podobnym? Do dzisiaj nikt nie potrafi grać tak jak oni 90 minut presingiem, to jest niemożliwe.

| Odpowiedz
blokuj
DyDeK

Ronaldinho nie ma jakiejś nie wiadomo jakiej bogatej "gablotki" z sukcesami, ale to co pokazywał na boisku gdy Ronnie był w gazie, mało komu wychodziło. Praktycznie nikomu. Teraz mamy Messiego czy Ronaldo którzy prezentują zupełnie inne klasy od brazylijczyka.

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

Żałosne to są twoje komentarze i kolejny raz jestem zmuszony Ci to wypominać. Piłkarza, który z piłką przy nodze potrafił zrobić dosłownie wszystko, który kręcil obrońcami tak, że nie wiedzieli gdzie są, który zebrał OWACJĘ od kibiców Realu na Santiago Bernabeu nazywasz przereklamowanym? Nie widziałem żadnego zawodnika, który grałby efektowniej od Ronaldinho. Żadnego. Bez względu na to ile wygrał i na to jak potoczyła się jego kariera, był jest i będzie legendą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
LexoN

Co za gość. Nawet kibice Realu czują mega respekt przed Ronaldinho, a ten z czymś takim wyjeżdża. Szkoda czasu, nerwów i klawiatury.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Ale ja tego nie neguje co napisałeś. Bo napisałes prawdę. Przypomnę tylko że kibice UTD również czują mega respekt przed Henrym. Jedno drugiego nie wyklucza tyle.

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

W punkt mistrzu :D
A tak poważniej to już na ten temat pisałem. Brak czasu, brak chęci i moi serdeczni nasladowcy, których ostatecznie mam już gdzieś :)

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Po pierwsze to była ironia, więc nie pieprz głupot. Po drugie nie umniejszałem jego klasy. Po trzecie chyba mam PRAWO sądzić że najlpeszy piłkarz w historii Arsenalu jest piłkarzem po prostu lepszym od Ronaldinho. Tyle.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.