Wątek dotyczący artykułu

Duże wyróżnienie dla Arkadiusza Milika, Polak nominowany do nagrody "Złotego Chłopca"

Napastnik reprezentacji Polski otrzymał nominację do prestiżowej nagrody "Złotego Chłopca". Gracz Ajaksu Amsterdam znalazł się wśród wielu już świetnie znanych w Europie zawodników.

przeczytaj cały artykuł

Falubazu-Fanka

Oj nie czepiam się i to żadne pretensje! Już nie wymyślaj! ;-) Myślałam, że mówisz źle o Arku a za to jest dezaprobata ale jak nie to OK :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Kolejny raz żle odebrałaś mój wpis,nie był on złośliwy tylko normalny.Chodziło mi o to,że wywnioskujesz mój wpis jako sympatię do Arka.Nie miałem zamiaru ciebie urazić.Jeżeli tak było to wybacz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubazu-Fanka

Wcześniejszy źle odebrałam, przyznaję. Myślałam, że wpis, że wygra Arek to sarkazm, mój błąd. Ale zwrot typu "jeśli potrafisz czytać" każdy obiektywnie oceniłby jako niepochlebny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.