Wątek dotyczący artykułu

Kamila Skrzyniarz: Szkoda mi tego meczu z Larvikiem

MKS Selgros Lublin w tegorocznej Lidze Mistrzyń walczy bardzo ambitnie, ale nie wystarczyło to do pokonania mistrzów Rumunii oraz Norwegii.

przeczytaj cały artykuł

Montana

LM to niestety dwie półki wyżej niż nasza Superliga. Dokładnie Kama, musicie dalej mocno pracować,i wyciągać wnioski,bo jest jeszcze co poprawiać,zwłaszcza prawe rozegranie.Wierzę że już się przełamiecie z Metz!Obawiam się tylko o ten maraton meczy, prawie do końca listopada w LM,i z silnymi drużynami w naszej lidze,do tego dochodzą dalekie podróże.Pisałem o tym już nie raz,i nie tylko ja,ale Sabina z Moniką muszą bardziej rotować składem,zwłaszcza w lidze,bo np. Asia Drabik nie pociągnie sama na takim poziomie,gry na kole,chociaż to twarda,bardzo ambitna dziewczyna,i pewnie dała by radę.Czas ogrywać Asie Szarawagę i inne ,nawet kosztem słabszych wyników.Nie trzeba nam teraz w lidze wygrywać 15 bramkami,wystarczy 5.Priorytetem na teraz, jest LM,jeśli chcemy wyjść z grupy z przynajmniej 3 miejsca, to musimy zacząć wygrywać!.Kibice zrozumieją słabsze wyniki w lidze.pozdrawiam:).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Observator

Polityka kadrowa w obydwu Zespołach (I i II) jest mało czytelna.
Mecze w LM są tak ważne i zacięte, że Zmienniczki póki co nie mają

szans na występy. Pytam więc po co siedzą na ławie zamiast
ze 2-3 pojechać np. do Kępna i wspomóc Koleżanki (-10)- tam też można
i trzeba się ogrywać - zwłaszcza Asia, Honorata i Daga !
Z kolei w II Zespole jeszcze chwila i zostanie "zajechana" Edzia
- chyba już czas na Jej debiut w Extraklasie !
Przed MKS 3 ciężkie mecze : Szczecin, Metz i Lubin - tam zmienniczki
też nie pograją !?
A co z Patricią - kontuzja ? Bo póki co cieniutko.
I na koniec - gołym okiem widać ,że w Zespole brak wysokiej, silnej
- rzucającej z II linii i broniącej !

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Montana

To że nie grały w Kępnie,można tylko wytłumaczyć tym,że mecz LM był w piątek 20.15,natomiast w Kępnie(woj.Wielkopolskie)w sobotę o 15.00,i że drugi zespół wyjechał do Kępna dzień wcześniej(a Sabina chciała mieć wszystkie zawodniczki,w razie jakiejś nieoczekiwanej sytuacji,np.kontuzja). Natomiast faktem jest że nie są wykorzystywane wszystkie okazje dla niegrających w pierwszym zespole,do ogrywania się w rezerwach!Bywam na meczach rezerw,i faktycznie Edyta zasługuje by dać jej szanse,nie po to ją ściągnięto, by docelowo grała w I lidze,myślę że drugiej części sezonu dostanie taką szanse.Natomiast co do Patricji,to trzeba dać jej czasu,nowa strefa klimatyczna,bariera językowa,itd.Na pewno chcielibyśmy transferu zawodniczki,od razu do pierwszej 7,ale niestety nie dysponujemy budżetem Baia Mare.Ciężko będzie faktycznie teraz rotować składem,bo ciężkie mecze mamy.Dlatego tak zabiegałem wcześniej o to by grały że słabszymi przeciwnikami,ale mimo to w naszej lidze,musi być teraz większa rotacja,bo za bardzo nie ma wyjścia,chyba że chcemy zajechać pierwszy skład.Młode na pewno nie zrobią postępu jak będą wiecznie siedzieć na ławce.Sam uprawiałem sport prawie zawodowo,i wiem że najlepszy trening nie daje takiego rozwoju , jak gra o punkty,z tym że trzeba też na treningach dawać podstawy do dawania takiej szansy,bo jeśli ktoś nie daje z siebie wszystko na treningach,to sorry.Mam nadzieje że tak u nas nie jest.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.