Wątek dotyczący artykułu

W Toruniu będzie silna drużyna za mniejsze pieniądze. Klub rozważa scenariusze bez Warda

W Toruniu chcieli zbudować silny skład za mniejsze pieniądze. Coraz więcej wskazuje, że będzie to możliwe. Sen z powiek działaczom spędza jednak sytuacja Darcy`ego Warda.

przeczytaj cały artykuł

nadwrażliwość zębów

Gomólski? Serio? Po co nam dalszy gnieźnieński zaciąg? :/ Taki przykładowo Kościecha gwarantowałby niewiele mniej, a przynajmniej byłby swój i miałby motywację, żeby jeszcze pościgać się dla swoich kibiców. Rudzielec przechodzi w wiek seniora, nie życzę mu źle, ale wielu było już takich, co z osiągnięciem 22 lat spadali w przepaść. Ściągnięcie go to spore ryzyko. Poza tym tatuś jednak jeździł po drugiej stronie regionu... Doyle spoko, pod warunkiem, że kara dla Warda będzie naprawdę długa. Jeśli miałaby obejmować tylko początek sezonu, to wolałbym dać szansę Kułakowowi albo nawet Ząbikowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanley Gw

Tylko w Toruniu to potrzebny zawodnik polski prowadzący parę. Czy ja wiem czy Miedziński pokaże lepszy sezon, a zwłaszcza zmniejszy ilość upadków. Juniorami nie zawsze się dziury załata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Netto

Z Miedzińskim jest chyba największy kłopot ,ja bardzo bym chciał go w składzie ale po tym sezonie jak będzie z jego formą (czytaj psychiką )? Trudno mi uwierzyć w to ze przez zimę "zresetuje" swoją głowę . Tak czy owak nie mam cienia wątpliwości chcę go w składzie . Ward to druga niewiadoma , może tegoroczna nauczka na jeden sezon wystarczy ? Szkoda mi pięknych akcji Warda ale jego braku w składzie nie będę żałował .

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Tylko Wy do składu, oprócz Adriana potrzebujecie jeszcze klasowego zawodnika polskiego, bo musi ich być przynajmniej dwóch. Nie mogą to być jakieś tam "wynalazki"

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Na temat Torunia nie pisałem prawdopodobnie od około miesiąca, więc nie wiem skąd takie skojarzenia. Ponadto na temat Torunia pomimo, różnych artykułów pisałem prawie zawsze dobrze.

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Może i była jedna odpowiedż na hejterskie zagranie Cisia. Staramy się nieraz na wzajem odpowiadać. Tylko on to ostatnio dość często to lubi a póżniej się tłumaczy.

| Odpowiedz
blokuj
Vdr75

A niby czemu. Może być nawet jakis kevlar. Pojadą za niego 2 razy Pawełek i Oskar i po problemie. Przynajmniej będą mieli wiecej startów. Zaprocentuje to w przyszłości.

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

U nas mamy taką samą sytuację. Tylko trzeba pamiętać, że u juniorów forma jest zmienna, brak stałości formy i nie zawsze można ich wykorzystać. Nie sądzę by w miejsce seniora klub do składu wstawiał juniora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Netto

O tego drugiego "polaczka" raczej jestem spokojny a jak w rzeczywistości będzie zobaczymy. Gdybym ja mógł decydować młodego Krzyżanowskiego dał bym na "juniorkę" a Pawła Przedpełskiego jako pełno prawnego seniora .

| Odpowiedz
blokuj
nadwrażliwość zębów

Lepiej chyba Oskara jednak, Paweł jest lepszym zawodnikiem i przydałby się bardziej jako as z rękawa w razie czego. A z Krzyżanowskim po zdaniu licencji o skład mogłyby walczyć perełki Ząbika, Kopeć i ekipa. To też byłoby dobre rozwiązanie.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Z Oskarem na "seniorce" masz rację tak czy owak uważam że nikogo na gwałt przy utrzymaniu dotychczasowego składu (Gollob oczywiście wypada )kupować nie musimy . Obawiam się o formę Adriana u którego jeden błąd nakręcał dwa następne i o Warda który dla mnie jest taką beczką prochu która może wybuchnąć w każdym momencie .

| Odpowiedz
blokuj
nadwrażliwość zębów

Jak źle by nie było, z takim składem powinniśmy się co najmniej utrzymać, więc nawet jak nie wyjdzie, to stracimy tylko jeden sezon. Parcie na wynik już mieliśmy przez ostatnie lata i nie wyszło nam to na dobre, teraz chciałbym oglądać zawodników, z którymi się identyfikuję. Chris, Darcy, Adrian, Paweł jako absolutne minimum. Nawet kosztem czwartego czy piątego miejsca, w tym roku też nie weszliśmy do PO i świat się nie zawalił.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
-Matall-

1. Ward/Doyle
2. Fajfer
3. Holder
4. Miedziński
5. Sajfutdinow
6. Przedpełski
7. Krzyżanowski

Fajfer niech ciuła ile zdoła. Holder gorzej niż w zeszłym roku nie pojedzie, jeśli Ward będzie mógł jeździć, to będzie rewelacja. Emil od lat trzyma poziom, skończył bez kontuzji, więc nie boję się o niego, tak samo o Pawła. Uważam, że przy problemach wszystkich prawie ekip stać nas na pierwszą czwórkę.
Jeśli wskoczy jakiś dodatkowy Polak, nawet na 1.5 pkt, to możemy zajść bardzo daleko, ale nic na siłę....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
stanley Gw

Tylko gdyby przytrafiła się niedyspozycja Miedzińskiego lub Fajfera. Wówczas Przedpełski na zastępstwo. W juniorach występ Krzyżanowskiego i jakiegoś młodziaka. To ile punktów dajesz,że zdobyli by juniorzy.

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Przedpełski może wchodzić z juniorki na rezerwę. Krzyżanowski jako drugi junior.
Nie myślisz chyba, że Przedpełski wystartuje z pozycji seniorskiej?
W razie niedyspozycji Fajfera, to może on jeździć z pozycji juniorskiej gdzie o punkty zdecydowanie łatwiej.
Myslę jednak, że nasi zakontraktują jakiegoś polaka.

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Co rozumiesz przez niedyspozycję?
Mamy masę juniorów. Senior musi pojechać 4 biegi. Ileż to już razy tak było, że juniorzy te 4 biegi za "kewlar" jechali?

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

No np kontuzję która wymaga odpuszczenia dwóch trzech meczy. Przecież to bywa na porządku dziennym we wszystkich klubach. I wtedy Krzyżanowski i junior z zaplecza do składu

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Życie. Taki jest żużel, dobrze o tym wiemy. :) - zawsze jednak mamy w obwodzie chociażby Karola Ząbika, który gdzieś tam chociaż na juniorce jakieś punkty może ujechać - zwłaszcza u siebie. Przynajmniej w teorii.
Myślę jednak, że jakiś senior - polak dołączy do składu.

| Odpowiedz
blokuj
kaszqty

Powiem tak. Fajfer zaliczy w roku 2015 sezon życia, gdyż to jego ostatni wiek na juniorce, więc spodziewam się po nim średniej na poziomie 1,6-1,8 pkt/b. Po Pawle można oczekiwać ok 1,8-2,0. Daje nam to najmocniejszą parę w lidze

| Odpowiedz
blokuj
kaszqty

Sprawdź chociażby statystyki :)
Praktycznie wszyscy zawodnicy, zarówno z topu jak i nie, w wieku 21 lat osiągneli najlepszą średnią biegową w dotychczasowej karierze. Przykłady pierwsze z brzegu.
1.Karol Ząbik
2.Kamil Adamczewski
3.Damian Adamczak
4.Kacper Gomólski
Podałem 4, a jest ich na prawdę więceeej :)

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Najlepsze sezony mieliśmy zawsze wtedy gdy nikt na nas nie liczył . W tym sezonie mamy Gajewskiego a to wielki atut !

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Tylko ile drużyna by na tym straciła. Nasza drużyna niektóre mecze wygrała, bo Bartek i Adrian zdobyli dla drużyny ponad 20 punktów, to jest prawie pół wyniku do remisu spotkania. Dobrzy juniorzy to skarb dla każdej drużyny.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Bartek w tym roku w lidze był klasą samą w sobie ( pamiętam jego wpadki ) Cyfer zaskoczył chyba nawet samego siebie ,to są fakty . Jednak ja uważam ze suma summarum człon seniorski przynajmniej na papierze mamy najsilniejszy a jak będzie w praniu !? Ja bardzo liczę na Holdera ten sezon nie był dobry dla niego ale nie zapominajmy że kontuzja nie pozwoliła mu przepracować zimy jak należy .

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Tylko musicie mieć dwóch polaków w składzie i to nie z dolnej półki. Miedziński jeden. Trzeba szukać drugiego. Nie myśleć na te miejsce o juniorze, bo u nich to częsta zmiana formy.Junior na stałe seniora nie zastąpi.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Pytanie które się pojawia czy co roku trzeba się szykować na mistrza ? Uważam ze taki "lekki" sezon z założenia mógł by się okazać dobrą inwestycją na przyszłość ,objeżdżony Fajfer i Przedpełski jako senior Krzyżanowski może być wartościowym juniorem....i już jest dobry fundament do budowania wartościowej drużyny .

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Ilość kibiców na trybunach w Toruniu dla mnie jest zagadką .Ja wiem ,bilety po złotówce , dobre warunki oglądania , dobry skład , długo by jeszcze wyliczać a ilość kibiców na trybunach nijak ma się do klasy przeciwnika .

| Odpowiedz
blokuj
SpartaWKS

No i właśnie o to chodzi,że teraz przy tym stadionie,cenach,składzie nie można zweryfikować liczby wiernych kibiców.Ryzyko z składem nie na mistrza i po paru porażkach dało by odpowiedz.Pytanie czy warto ryzykować:)

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Trudno mi powiedzieć ja chodziłem na żużel zawsze i gdyby Pulczyńscy byli liderami to ja i tak bym na mecz poszedł :0

| Odpowiedz
blokuj
nadwrażliwość zębów

Akurat przy takiej koncepcji składu (zakładając, że Ward wróci), i Adrian i drugi senior byliby prawdopodobnie zawodnikami do pary. W przypadku Miedziaka wszystko leży w głowie, mam nadzieję, że ktoś go zaciągnie w końcu do dobrego psychologa i że poukłada to sobie przez zimę. Z reguły Adrian ma nieparzyste lata dobre i parzyste słabe, teraz wypada, że powinien być lepszy sezon, ale zobaczymy...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.