Wątek dotyczący artykułu

Ryszard Skutnik trenerem KS Azotów Puławy!

Ryszard Skutnik został nowym szkoleniowcem KS Azotów Puławy. Doświadczony trener rozpocznie pracę w czwartym zespole minionych rozgrywek PGNiG Superligi mężczyzn 3 listopada.

przeczytaj cały artykuł

fff

No to chyba mamy kandydata do spadku w I lidze. SPR bez Skutnika grał tragicznie i jego pozostanie w lidze naprawdę stoi teraz pod dużym znakiem zapytania. Punktów i z nim było mało, a teraz jest jeszcze gorzej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gimli

Nie no, bez przesady. Skutnik zdążył wypracować pewne schematy w Tarnowie, których nikt nowy nie powinien spierdzielić. Z Dutką, Szatko, szybkimi skrzydłami i Nowakiem SPR spokojnie utrzyma się w lidze. Tym bardziej, że teraz będzie grał z łatwiejszymi rywalami niż na starcie sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fff

Masz z czymś jakiś problem? Interesuje mnie ręczna i wypowiadam siè na temat Tarnowa. Wiem jak ten zespół wyglądał przed Skutnikiem i po (widziałem parę meczów na żywo najprawdopodobniej w przeciwieństwie do ciebie) i nie stać ich na zbyt wiele. Realna ocena możliwości a jak nie pasuje Ci coś w mojej aktywności to twój problem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.