Wątek dotyczący artykułu

Spojrzenie z Zachodu (30): Falubaz czeka na Walaska?

Okres transferowy w polskim żużlu przypomina trochę polowanie na rzadką zwierzynę. Chętnych jest sporo, tyle tylko że z tą zwierzyną odwieczny kłopot.

przeczytaj cały artykuł

ksfalubazks

Jezeli Falubaz nie placi od polowy sezonu to nie dostaniemy licencji.Jezeli jest inaczej przeprosisz publicznie,ze jednak masz bujna wyobraznie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Przekonasz sie w najbliszych dniach.Ja nie bawie sie w busy i info pewne prosto z klubu.Łudz sie dalej zbowidziarzu,ze Torun nie bedzie miał mocnego składu.Ps.Kredyt spłacony?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lizarazu

Powoli się spłaca i jest coraz lepiej co pokazują podpisane kontrakty z zawodnikami którzy ZDOBYLI MISTRZA POLSKI. Ciesze się ,że bedziecie mieli mocny skład bo ten był marny nawet nie był w stanie jako jedyny pokonać Gdańsk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan

I jako jedyny nie przegrał u siebie.Gdansk wypominasz,a nie pamietasz,ze nie było Warda i Emila od połowy zawodow.Jedno mistrzostwo na 31 lat.Super wynik i to jeszcze przy jakim szczesciu (-8 Torunia i pech Tarnowa).

| Odpowiedz
blokuj
pompek1

Mistrz to Mistrz. Czy ktoś pamięta, ze gdyby nie kontuzja Zmarzlika dwa lata temu to nie Tarnów, a my byśmy już wtedy mieli Majstra.??

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Jaja sobie robisz?Przecież Stal wygrała dwumecz ogromną ilością pkt.Nieobecność czy obecność jednego zawodnika nic by nie zmieniła.Sprawdź sobie jaka różnica była w dwumeczu.Oni od Was remis wywiezli,a w rewanzu Was rozjechali.

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

rozjechali bo dudek życia prawie nie stracił i bez jonsona teraz płacze tarnów że nie było hancoka i mają rację bo by staleczka nadal czekała na mistrza niestety

| Odpowiedz
blokuj
pompek1

Tak jak Wy przeszłoście do finału po 8 biegach jak burza sie w Gorzowie rozpętała. Stal tez już kilka razy miała pecha i Majster sie nam należał. Nie rozumiem czemu wszyscy maja z tym problem. Zazdrość?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bzyk

a w zielone strzelec zengota i dawidson wozili pedersena i golloba ahahaahahhaah nawet bez hancoka i dobruckiego PRZEGRALIŚCIE BUAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHHAHHAAHAHAHHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

| Odpowiedz
blokuj
pompek1

Widać, ze poziom intelektualny pasuje do Twojego avatara. Napompowany bezmozg. Niema sensu żyć przeszłością, bo na dzien dzisiejszy Falubaz jest słaby u nie taki "spoko" jak sie kreować. Wasza gwiazda Hampel o tym dobitnie powiedział.

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

widzisz gościu ja to ten co dziara a ten steryd to gośc z zawiercia może twój kumpel .widzisz nawet nie umiesz odczytać awatara .do szkoły gościu buhahahhahhahahaah

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
pompek1

Widzę, ze chwile mnie niema, a tu cała litania. Kupę na plecach właśnie masz i widzę, ze Dudek Ci jakieś prochy odsprzedał. Idź sie wyzyj na Pudelku. To Twoje klimaty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
KACPER.U.L

Gdybyś musiał patrzeć na takie rozwalcowanie swojej ekipy jak Falubaz z odwracającymi się kibicami też byłbyś frustrat z miodem w uszach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
bzyk

tak stal była lepsza od nas przyznaję NIE SORY ZMARZLIK. TO gośc który rozpykał FALUBAZ I UNIĘ LESZNO bo bez niego stal nie miała by nawet brązu MUSISZ PRZYZNAĆ

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

nie ten rok mózgu hahahah szachy to nie te forum wtedy dostaliście baty od tarnowa i w tym roku było by to samo tylko leszno awansowało i się nie udało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
1970

owszem były "spasione koty" i lata bez złota co nie znaczy że bez medali, ale u nas nikt nie zrobił z tego powodu z drużyny obrazu nędzy i rozpaczy jak to miało miejsce u was. nie pierwszy raz zresztą!

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

to jest ideologia którą sam sobie dorobiłeś a tak naprawdę falubaz w ostatnich latach był lepszy od was a teraz jak zdobyliście złoto to falubaz BEEEE ale dowchan nie wyzywa zawodników od spasionych kotów bo przyjął porażkę z pokorą .jak byście w tym roku nie wygrali finału to władek wystrzelił by z haubicy zmorę orła i palucha kreta razem wziętych

| Odpowiedz
blokuj
1970

ja nie powiedziałem że Falubaz jest bee. co do Dowhana to Hampel i Dobrucki dali wystarczająco do zrozumienia jak traktuje ludzi! nie powiedziałem też że nie byliście lepsi bo byliście jeśli chodzi o żłota, choć twierdzę że nie do końca w sportowej walce. u nas Władek już klubem nie zarządza co najwyżej komentuje lub sugeruje jak się Irek do niego zwróci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
bzyk

po co siejesz zamęt. CO DWORAKOWSKI MÓWIŁ JAK hampel spływał z leszna .ja mam kumpli w lesznie do dziś leją z hampela, czolgista ,napoleon i zlotówa tak na niego wołają ALE JAKBY WRÓCIŁ DO NICH TO by mu ....... pociągnęli

| Odpowiedz
blokuj
1970

tak samo jak do was Walasek. u kogoś widzisz źdźbło trawy na polu u siebie snopka słomy w bucie już nie?!

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

pisaliśmy o hampelu a nie o walasku ale ty myślisz że ja się boję pisania o walasku hahahaha ,walasek to złotówa i zadufany w sobie gość ale to jego problem tylko różnica pomiędza walaskiem a hampelem jest zasadnicza jak hampel opuszczał unię to dworak nikogo jego poziomu nie kupił ,ale jak walas odchodził to robercik kupił hancoka i kto jest lepszy prezes .napisz

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
bzyk

dobrucki nie był trenerem przed meczem falubazu ze stalą w zielonej ja to wiem i nie chodzi o kasę tylko rafałek nie radzi sobie z wielkim światem żużla gdzie jest ciśnienie na wynik .ja wiem że ciśnienie żle wpływa, przykład torunia w tym roku ale tam są wielkie pieniądze i trzeba niestety troszkę nerwów stracić .byłem parę razy w parkingu i jak był cienki przeciwnik falubazu to rafałek uśmiechnięty i wyluzowany ale jak toruń albo gorzów to kamienna twarz i pełne gacie niestety i dlatego cieślak jest mistrzem

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ja pamiętam.Poważnie.Poza tym to był złośliwy komentarz w odpowiedzi na prowokacje.Tak naprawdę doceniam to co Stal dokonała w tym sezonie.

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

stal to zmarzlik bez niego to staleczka brązu by nie miała taka prawda a ty im włazisz w dup.ko .jakby hancok jechał z lesznem to by władek cygara nie odpalił

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.