Wątek dotyczący artykułu

Spojrzenie z Zachodu (30): Falubaz czeka na Walaska?

Okres transferowy w polskim żużlu przypomina trochę polowanie na rzadką zwierzynę. Chętnych jest sporo, tyle tylko że z tą zwierzyną odwieczny kłopot.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Apator Fan

Zakład z Gorzowa miałem z gościem o nicku "Tata" o to czy Toruń będzie nad Wrocławiem w tabeli.Dawno go na forum nie widziałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Daj spokój, bądź mądrzejszy, po co się wdajesz w słowne przepychanki z plebsem. Niektórzy piszą, aby pisać, ich wiedza jest szczątkowa i do tego przepojona jadem i nienawiścią...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Dlatego boli mnie, że jeden z nas, wdaje się w tanie, płytkie polemiki z burakami. Jeśli masz wiedzę i dasz radę, to jazda, w przeciwnym razie lepiej odpuścić, bo cienki przeciwnik świadczy też o tobie. Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ultrass.

A co w Zg ?
W Zielonce jest spokój trzeba kupić tylko jednego seniora + juniora.
Żadnych rewolucji nie będzie no chyba ,że Gessler wpadnie z wizytą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KACPER.U.L

A w ZG startuje nowa edycja zaje...... i oglądanego przez całą Polskę serialu z Karolakiem.Za stroje odpowiadać będzie Minge,Lis za pijar z pismakami bo będzie się działo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.