Wątek dotyczący posta na blogu

Nieprzespane noce, zarwane dni.

Andre.

Nadszedł w końcu ten upragniony czas w życiu każdego fana kszykówki, tudzież tylko NBA - koniec października. Jak co roku rusza sezon zasadniczy w najlepszej koszykarskiej lidze świata. Co przyniesie nowy sezon? Czego można się spodziewać? Jak wygląda obecny układ sił? Postaram się to trochę przybliżyć.Oto (…)

przeczytaj cały artykuł

Przemek M11

Jak już wiesz Jędrek postanowiłem po ponad dekadzie powrócić do śledzenia NBA.
Mam spore zaległości i pewnie trochę wody w niedalekiej Warcie upłynie nim będę trawił nowe menu, ale mam zamiar być z NBA przez cały sezon.
Wiadomo, że moja praca trochę mnie ogranicza w oglądaniu, ale choćby w weekend ten mecz, dwa by wypadało obejrzeć.
Jędrek masz zadanie, być mentorem tych którzy chcą sobie pierwszy raz, lub na nowo zaszczepić NBA we krwi:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kilgore

Oj to trudne zadanie, bo NBA jak wszystko co amerykańskie nie służy wyeksponowaniu sportu, ale reklamodawców którzy na sport łożą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre.

Ty jak coś powiesz :D NBA może czystego sportu nie eksponuje, ale na pewno jest temu bliższe niż baseball czy football :)

| Odpowiedz
blokuj
Kilgore

Bzdura, w baseballu ilość reklam jest minimalna. W tym natłoku akcji nie ma ich nawet kiedy wcisnąć. Zresztą reklamowanie się w czasie baseballu zostałoby odebrane przez amerykanów, jak wywieszanie banerów reklamowych w kościele przez Polaków. Świętości się nie rusza. Z futbolem się zgadzam. Efektywny czas gry jest tam minimalny.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Słyszałem, że w finale baseballa na 300 narzutów było tylko 9 odbić, a więc jednak nuda :P
Niegazik? Pewnie DyDeK :D

| Odpowiedz
blokuj
Andre.

poza tym, nie zdążyłbym. nie bierzesz pod uwagę czasu na napisanie tego wszystkieg. dwa posty z dwóch różnych przeglądarek w mniej niż 120 sekund?

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

A co to za problem napisać komentarz wcześniej i czekać by dodać?
Poza tym ja nie obstawiam Ciebie, Tobie by się nie chciało :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Andre.

Baseball nie jest zbyt ciekawy. a co do świętości to się nie zgodzę. tam jest święta czwórka - baseball, football, kosz i hokej :D

| Odpowiedz
blokuj
Kilgore

Jako, że Amerykę znam tylko z filmów i książek, nie będę się wdawał w przesadne polemiki bo skończę pieprząc pierdoły jak ten laik von Trier.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.