Wątek dotyczący posta na blogu

Nieprzespane noce, zarwane dni.

Andre.

Nadszedł w końcu ten upragniony czas w życiu każdego fana kszykówki, tudzież tylko NBA - koniec października. Jak co roku rusza sezon zasadniczy w najlepszej koszykarskiej lidze świata. Co przyniesie nowy sezon? Czego można się spodziewać? Jak wygląda obecny układ sił? Postaram się to trochę przybliżyć.Oto (…)

przeczytaj cały artykuł

YoloUT

Nie mam zielonego pojęcia o koszykówce haha, a patrząc na ten wpis pierwsze co rzuca się w oczy to 69 - przypadek, nie sądze haha :D Pytanie tylko,czy to ze mną jest coś nie tak,czy taki był zamierzony cel? Haha :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Jak spojrzysz 2 wpisy przed Twoim, na ten sprzed 9 godzin, okaże się, że nie jesteś pierwszą, której akurat to rzuciło się w oczy :P

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT

Ojj wybacz haha,ale nie czytałam komentarzy,przeżyjesz to ? Haha :D Ufff to chociaż tyle, bo już się bałam,że to ja jestem dziwna haha :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
You Dash

No bo jesteś :P
Jesteśmy na sportowym portalu, Andre pisze o koszykówce na serio, a Tobie (i nie tylko) jedno w głowie :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

No, ja w podobnym tempie zabieram się do nauki, gdy mam coś do zrobienia :D
Ale żeby nie było, że nic o koszykówce.
ANDRE: Zmniejszyli długość trwania kwart, czy jeszcze nie?

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Akurat mnie to nie rusza, pisząc pod typowo sportowymi artykułami, jakoś przez kilka miesięcy nazywali mnie zbokiem, nawet czasami mi tego brakuje xD

| Odpowiedz
blokuj
YoloUT

Zboczeniec haha ! Jeszcze się tym chwali haha :D Aa ta dzisiejsza młodzież haha,do czego to doszło haha :P Wstyd i hańba po prostu haha :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

To Twoje stare i spleśniałe podejście jest nieprawidłowe, ja jestem młody i muszę korzystać z życia :D
CARPE DIEM :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy;
Młodości! dodaj mi skrzydła!
Niech nad martwym wzlecę światem
W rajską dziedzinę ułudy.
(...)
Niechaj, kogo wiek zamroczy,
Chyląc ku ziemi poradlone czoło,
Takie widzi świata koło,
Jakie tępymi zakreśla oczy.
Młodości! ty nad poziomy
Wylatuj, a okiem słońca
Ludzkości całe ogromy
Przeniknij z końca do końca.
(...)
Patrz. jak nad jej wody trupie
Wzbił się jakiś płaz w skorupie.
Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem;
Goniąc za żywiołkami drobniejszego płazu,
To się wzbija, to w głąb wali;
Nie lgnie do niego fala, ani on do fali;
A wtem jak bańka prysnął o szmat głazu.
Nikt nie znał jego życia, nie zna jego zguby:
To samoluby!
(...)
Razem, młodzi przyjaciele!...
Choć droga stroma i śliska,
Gwałt i słabość bronią wchodu:
Gwałt niech się gwałtem odciska,
A ze słabością łamać uczmy się za młodu!

| Odpowiedz
blokuj
YoloUT

Wcale,że nie haha ! :D Toż to absurdalny zarzut, w którym nie ma nawet ziarnka prawdy haha ! :D Tyy,to owszem, ale ja ?!? Haha :D Jak ja taki dobry człowiek z natury jestem haha :P

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Zbrodnia to niesłychana,
Pani wydała Pana.
Wydając go grzebie w gaju,
Andre nasłuchuje przy ruczaju :P
Adam Mickiewicz przetworzony You-Dashowsko :P

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

O tak. Kto jak kto, ale ja potrafię rozpoznać to bezbłędnie :)
Miałem tu kiedyś nawet na SF taką osobę, którą określałem jako "brata" i było zabawnie z nim pisać. Pełnił rolę ginekologa, ale tylko dla kobiet o określonym wieku. Więc na czym jak na czym, ale na tym to ja się znam :P
Nawet jak kiedyś jedna dziewczyna tu pisała, że ma jakieś bóle i tak dalej, to sobie z niej zażartowałem, że jest w ciąży. Po jakimś czasie (chyba kilka tygodni) wróciła z info na SF, że na serio jest :D
Więc nie lekceważ tego xD

| Odpowiedz
blokuj
YoloUT

Ty lepiej wypluj to słowo,odpukaj w niemalowane, nie wiem cokolwiek
.. Dla kogo to jest zabawne, dla tego jest,dla mnie nieee..

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

To ja jeszcze raz puszczę "Spokój grabarza" :)
Ale jeżeli piszesz serio, to jak najbardziej odpukuję i nie wnikam w temat :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.