Wątek dotyczący artykułu

Serie A: Bartosz Kurek poprowadził Lube Banca Macerata do zwycięstwa! Klęska ekipy Żygadły

W 4. kolejce ligi włoskiej, Bartosz Kurek poprowadził Lube Banca Macerata do zwycięstwa z CMC Ravenna, zaś Trentino Volley z Łukaszem Żygadłą w składzie poległo w Weronie.

przeczytaj cały artykuł

Kibic Kadry

Kolejne genialne spotkanie Kurka, który zdobył po raz kolejny najwięcej punktów ( 14 pkt). W ataku 67 proc., 2 asy, ale najlepsze to ma przyjęcie: 67 proc. bardzo dobrego i 50 proc. perfekcyjnego, a do tego przyjmuje najwięcej z całej drużyny. Bez wątpienia to lider Lube w tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Basil

Oglądałem, łatwo serwowali ale i tak brawo bo nie jest już taką dziurą jak kiedyś - obok świetnie przyjmujących Miki i Zatorskiego mógłby z powodzeniem stanąć a Kubiak by się na pewno o to nie obraził. Szkoda, że żaden dziennikarz nie pofatygował się jeszcze do Kurka z pytaniem czy temat jego ewentualnej gry w kadrze jest w ogóle aktualny... W każdym razie jestem przekonany, że Kurek-przyjmujący wciąż dałby więcej niż Kurek-atakujący jak to by chciał Przegląd Sportowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rbk17

Sprawa powrotu Bartka do kadry pewnie będzie wyglądała następująco: wróci w blasku i chwale jak oświetny pełnowartościowy zawodnik, a będzie się tłumaczył, że próbował w spokoju z dala od mediów dojść do formy.

Gdyby od razu po mundialu udawał wariata jak Bartman to by media ciągle go maglowały a tak ma spokój. Według mnie świetna decyzja. Nie pościł na facebooku, nie twittował zatem nie ma pożywki dla mediów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.