Wątek dotyczący artykułu

Serie A: Bartosz Kurek poprowadził Lube Banca Macerata do zwycięstwa! Klęska ekipy Żygadły

W 4. kolejce ligi włoskiej, Bartosz Kurek poprowadził Lube Banca Macerata do zwycięstwa z CMC Ravenna, zaś Trentino Volley z Łukaszem Żygadłą w składzie poległo w Weronie.

przeczytaj cały artykuł

Kibic Kadry

Z tym łatwym serwowaniem to się nie zgodzę. Ravenna to zespół o trudnej zbilansowanej zagrywce ( floty i mocna zagrywka z wyskoku). I co ważne Bartek przyjmował zarówno te mocne jak i floty. Dla mnie Kurek i Mika to najbardziej optymalna para przyjmujących. A Niemczyk i te jego wizje, które roztacza za pośrednictwem PS traktuję z przymrużeniem oka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Ale spójrz jaką mamy sytuację na ataku Konarski trzeba powiedzieć że jest tylko dobrym zawodnikiem,póżniej po odejsciu Wlazłego jest grupa młodych Bołądż,Schulz czy Filip.Trzeba się dobrze zastanowić na tym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Basil

Tak swoją drogą zadziwia mnie jaką popularnością cieszy się Schulz - gość ma już 24 lata, Anastasi stawia na Troya więc będzie grał wyłącznie epizody a Bołądź i Filip pokazali jak do tej pory dużo więcej dobrej siatkówki. Gdańsk to w ogóle ma w swoim składzie późno dojrzewających atakujących, z którymi wiąże się nadzieje: Schulz - przygodę z ekstraklasą zaczyna w wieku 24, Troy - 25 a jeszcze jest w pierwszej lidze Kluth - urodzony w 1992 roku, siatkówkę trenuje bodaj od dwóch lat a podobno bardzo dobry chociaż na razie grzeje ławę. To tak w ramach ciekawostki.
*
Z resztą się absolutnie zgadzam, ja bym na taką LŚ Konarskiego w ogóle nie powoływał (ani on młody ani perspektywiczny) i ogrywał Bołądzia/Filipa/Kurka - w zależności jak to się wszystko potoczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
jaet

To, że Schulz ma 24 lata i dopiero debiutuje w lidze nie świadczy niestety najlepiej o polskim skautingu. Kapitalne parametry fizyczne, bardzo ciekawa zmienna zagrywka, niezła gra z blokiem i co najmniej przyzwoita gra w obronie (dla mnie to taka znacznie ulepszona wersja Krzyśka). Fakt jest jednak taki, że 24 lata to już sporo, a Damianowi brakuje ciągle trochę takiej amerykańskiej fizyczności, no i ogrania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Basil

Nie wiem, mnie jakoś ten zawodnik nie przekonuje - oczywiście mógłby z powodzeniem grać przysłowiowe pierwsze skrzypce w takim Olsztynie a to, że go wcześniej nie wyłowili zgoda, tak to mizernie u nas wygląda. Moim zdaniem na dziś wygląda to tak: Bołądź ma kapitalny zasięg no i tą swoją lewą rękę w dodatku popełnia stosunkowo niewiele błędów własnych, Filip to objawienie na tej pozycji, niezły zasięg w dodatku kapitalna kontrola ataku, Gryc chociaż nie pograł za wiele kładzie ich wszystkich pod względem swoich warunków fizycznych i świetnej motoryki - jak się trochę ogra może być naprawdę mocny. Schulz tak jak Brazylijczyk Renan czyli wiem, że jest bramkostrzelny itd. ale czegoś jednak brakuje, żeby przewidywać mu reprezentacyjną karierę. Widziałem go wiele razy na żywo w tym podczas tego głośnego spotkania z Transferem Bydgoszcz i szału moim zdaniem nie robił. Myślę, że niebagatelne znaczenie ma też to, że jest chyba trochę gorszym zawodnikiem od Troya a Anastasi jest tego świadomy i do znudzenia (jak to Anastasi) będzie zaczynał Amerykaninem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jaet

Reprezentacyjnej kariery Schulzowi nie przepowiadam. W sumie trudno przewidzieć jak się jego losy dalej potoczą, a z racji konkurencji wśród młodych zawodników na ataku, jego wieku i pozycji we własnym zespole, może mu być zwyczajnie bardzo ciężko. Nie zmieniam tylko zdania o jego potencjale, bo moim zdaniem jest duży, szkoda tylko tych 3-4 straconych lat, które teraz nadrobić będzie ekstremalnie trudno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.