Wątek dotyczący artykułu

Stelmet zagra bez Burtta w Turcji!

Steve Burtt nie poleciał z drużyną Stelmetu Zielona Góra do Turcji. Amerykanin nie otrzymał wizy na wyjazd i musiał zostać w Winnym Grodzie.

przeczytaj cały artykuł


Peryskop

Tym klubem zarządza banda kretynów !!! Pozbywać się NAJSKUTECZNIEJSZEGO !!! zawodnika i z taką motoryką i umiejętnościami rzutowymi jakie ma Burtt i na własne życzenie się go pozbywać no to ja gratuluję tym decydentom pomysłu !!! To nie Burtt jest problemem w tym klubie.Powiem więcej to koszykarsko jest jedna z jaśniejszych postaci nie tyle nawet w samym klubie co Europie!!! a szykowanie wymówki dla nieudolności trenerskich Adamka kosztem Burtta to kompletne nieporozumienie i kolejny błąd JJ i jego suflera.Ratowanie posady Adamka kosztem Burtta to szaleństwo !!! Ale Jeklin zrobi wszystko,żeby swojego człowieka nie skrzywdzić i ocalić za wszelką cenę nawet kosztem takiej gwiazdy jak Burtt !!! Stelmet błądzi coraz bardziej jak pijany zając bo to nie Burtt jest problemem ! i dzisiaj Stelmet bez Burtta traci co najmniej 50 %. Oddajcie Burtta innemu trenerowi to zrobi z niego MEGA pożytek. Może zamiast czepiać się Burtta lepiej byłoby przyjrzeć się skuteczności ruchowo rzutowych pozostałych zawodników w tym klubie ?!! Stopowanie Burtta to KARDYNALNY BŁĄD !!! Następny mecz to może być totalna rzeźnia niewiniątek Stelmetu !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalzg

dokładnie, masz wiele racji. Burtt jest bardzo dobry, kogoś takiego szukaliśmy, trzeba go po prostu odpowiednio wkomponować w ekipę i wykorzystać 100% potencjału, tylko na porzytek drużyny. Adamek nie daje rady, zwala winę na Burtta żeby ratować siebie. Tak to wygląda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.