Wątek dotyczący artykułu

Hit w Zabrzu. Wisła na drodze Górnika - zapowiedź meczu Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

Pojedynek Górnika Zabrze z Orlen Wisłą Płock to jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań fazy zasadniczej. Podrażniony ostatnimi niepowodzeniami Górnik będzie chciał poskromić faworyta.

przeczytaj cały artykuł


Złoty Bogdan

O rozszerzeniu współpracy w ramach projektu "Gramy Razem dla Świętokrzyskiego" poinformowano na konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie klubu Vive Tauron Kielce.


"Bejca" już tam pewnie wije się jak wąż, takich dostał boleści kiedy usłyszał tego newsa :)
No bo on przecież zapewniał nas, że :

Info pewne na 100% o Rihamie pisałem wiele miesięcy temu to pisałeś że to farmazon.Teraz śmieję ci się w twarz bo miałem rację.Za moment dowiesz się o "gramy razem" i zaśmieję ci się w twarz jeszcze głośniej.Fakty są takie że tracicie sponsorów i nie widać póki co następców.Rozmowy jakieś z pewnością się toczą ale nie sądzę żeby wbrew temu co mówi Bertus "szły w dobrą stronę" (zaklinanie rzeczywistości) bo sezon zaczyna się za miesiąc i budżety klubów są już dawno dopięte.Nie ściemniajcie więc z tymi sponsorami ok.Macie mniej pieniędzy niż rok temu i to dużo mniej.


I zapraszam cię do polemiki na argumenty.Może zacznij od finansowania produkcji promocyjnych w ostatnich dniach w kieleckim klubie i dlaczego nie są już finansowane z pieniędzy unijnych?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS

Czyli dwie nowe ulotki?Proszę cię Maciek nie brnij tylko zaciskaj lepiej ząbki w oczekiwaniu na mecz klubu dla którego żyjesz:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

"Bejca" te "dwie nowe ulotki" są warte więcej niż wasze oszczędności na ochronie i napojach gazowanych, ponoć nawet pani przebierająca się za maskotkę została wymieniona na tańszą, ale ważne, że menedżer "baru" ma się dobrze. Nadchodzące wybory chyba niczego nie zmienią, dla nas to chyba pozytywna informacja :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.