Wątek dotyczący artykułu

Szlagier dla Nafciarzy - relacja z meczu Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

Szczypiorniści Orlen Wisły Płock po wyrównanej pierwszej połowie meczu w Zabrzu w drugiej odsłonie spotkania udowodnili swoją wyższość i spokojnie pokonali miejscowego Górnika.

przeczytaj cały artykuł


ZKS

Ludzie to co tu się wypisuje to masakra jakaś.Gość z Kielc pisze że "samych kakowców będzie ponad 30" i to jest dla niego argument.Trzydzieści osób na najważniejszy wyjazd w krajowych rozgrywkach,gdzie 3/4 ludzi następnego dnia ma wolne.A oni nawet autobusu nie zebrali bo mecz za późno.Nie uważacie że sama polemika z tego typu argumentami to potwarz?Te same Kielce potrafiły jakoś przyjechać na finał PP w tysiąc osób teraz szczycą się że może będzie 30.Kibicowsko Kielc już nie ma ale widzę że niektórzy jeszcze walczą słowem,jeszcze nie mogą się z tym pogodzić.Tylko z kim walczą?Z Wisłą?A czy to Wisła rozwaliła ruch kibicowski na Iskrze?Sami to zrobiliście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

"Bejca" przypominam ci tylko, że na najważniejszym wyjeździe w krajowych rozgrywkach było was trzy razy mniej niż "samych kakaowców". A co do późnej pory rozgrywania meczu to zdaje się, że to był wasz koronny argument tłumaczący "najazd w dwa Lanosy".
1000 osób na finale PP? "Bejca" przecież ty jeszcze wczoraj szczerze wątpiłeś w tę liczbę. Coś się zmieniło? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.