Wątek dotyczący artykułu

ENEA Ekstraliga: Dzika karta dla GKM-u Grudziądz!

Enea Ekstraliga w drodze konkursu ofert wyłoniła klub, który zajmie miejsce pozbawionego licencji Włókniarza Częstochowa.

przeczytaj cały artykuł

Djosw

A ja im życzę jak najlepiej, chociaż też jestem z Ostrowa. Mają swój czas na Ekstraligę, jeśli spadną to nikt nie będzie miał pretensji, a widać że klub jest dobrze zarządzany, więc takich długów jak Włókniarz i Wybrzeże po sobie nie zostawią. Może się utrzymają i będzie niespodzianka. Myślę że mogą ciekawy skład zbudować 1.Okoniewski 2.Buczkowski 3.Bjerre 4.Jeleniewski/Ułamek 5.Madsen/Lindgren/Jensen 6.Pieszczek 7.Nowak. Patrząc na finasne to uważam że Tarnów lepszego składu by nie zbudował jeśli nic się u nie nie poprawi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rafator

Skladow jeszcze nie znamy a ty juz sie w proroka bawisz. I wlasnie zeby utrzec nos takim cwaniaczkom z Ostrowa, Rzeszowa i Czewy zycze zeby GKM choc 5 meczy wygral na swoim owalu! Zal d*pe wam wszyskim sciska ze GKM dostal dzika karte? To wylewajcie swoje zale na granatowomarynarkowych dzialaczy a nie na klubie. Otworzyla sie furtka to z niej skorzystalismy. Kazda, powtarzam kazda druzyna zrobila by to samo na naszym miejscu wiec odwalka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GKM FOREWER

A co znasz już sk£ad Gkmu,to podaj go do wiadomości.
A jak jesteś taki pewny że spadniemy postaw zakład wygrasz sporą sume pieniędzy,chyba że tylko gdybasz,a zatem zamilcz proroku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.