Wątek dotyczący artykułu

ENEA Ekstraliga: Dzika karta dla GKM-u Grudziądz!

Enea Ekstraliga w drodze konkursu ofert wyłoniła klub, który zajmie miejsce pozbawionego licencji Włókniarza Częstochowa.

przeczytaj cały artykuł

Hannibal Lecter

Raczej radosne jest moje serce bo kolejny raz zobaczę waszą klęskę. Ciekawy artykuł się ukazał ,Gregu za drogi dla was hahahah a tak miało być pięknie a zostanie jak zwykle ułomek ,jeleń i okoń, dojdzie jeszcze karpov i skład na PO ahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hannibal Lecter

Żadnej ,bo przyjemnie mi się bardzo pisze i przy okazji wyśmiewa amatorów którzy sportowo nic wywalczyć nie potrafią i zrobili pod siebie konkurs aby czasami jakiś inny klub im nie przeszkodził wejść do eligi kuchennymi drzwiami :)))

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Oj poszlo juz sporo, nawet poswieciles juz jedno konto. Pzdr. Tomasovia. Pisz , pisz na zdrowie ;) Tylko ze sam sie osmieszasz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Hannibal Lecter

hhaha uśmiałem się z ciebie na maxa , większej głupoty nie słyszałem. Pisz głupoty bo tylko to ci pozostało haha Lepiej rozszyfruj tego trola multikonciarza osradiego i tego z zielonym stoliczkiem hahaha

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
obladi

Powiedz mi jedno w jaki sposób w szpitalu bez klamek masz dostęp do internetu, co musiałeś zrobić swojemu opiekunowi aby go otrzymać hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Hannibal Lecter

Dlatego że:
1.Cały sezon napinali się iż wygrają awans do eligi w finale z Rzeszowem, a tym czasem Łódź ich ośmieszyła.
2. Gdyby nie Okoń to zlecieli by do 2 ligi , a od kiedy do nich przyszedł w każdym meczu wyciągał drużynę z tarapatów.
3. Nie potrafią sportowo wywalczyć awansu , więc zrobili to przy zielonym stoliczku , mało tego konkurs na wolne miejsce w elidze zrobili pod siebie.
4. Mają zgliszcza a nie stadion , ich klub sponsorują podatnicy.

| Odpowiedz
blokuj
billy

Dlaczego w życiu ci nie wyszło?
1.Poniewierali ciebie od małego już w przedszkolu miałeś ksywę widelec.
2.Dziewczyny zawsze się z ciebie śmiały
3.Pracę masz do d....,bo co to za robota gasic światło w WC publicznym.
4.Całe życie chciałeś być żużlowcem,ostałeś się czasem wirażowym z gracą jako wolontariusz.
5.Grudziądz to takie piękne miasto,tak mnie to wk....
Chyba będzie tobie trzeba wybaczyć,bo znosisz naprawdę wiele....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Hannibal Lecter

Czemu dla ciebie życie było udręką:
1. brak rodziców,
2.w bidulu ciebie molestowali
3. nie myłeś się 3 lata albo i dłużej,
4. masz 1,20cm wzrostu i szczekasz

| Odpowiedz
blokuj
billy

Widzisz jak tempota z ciebie wychodzi,papugujesz ,próbujesz się bronić,ale przed czym???ze swoją głupota musisz się owsoić,walenie głową w ścianę da efekt na krótką chwilę!!!A póżniej wyglądasz jak czubek,przemyśl swoje postępowanie bo ogólnie jesteś pośmiewiskiem.Żal...........

| Odpowiedz
blokuj
Hannibal Lecter

ohohoh co ja widzę naczelny trol zaczyna płakać. Prawda boli w waszymi twoim przypadku musi boleć. będziecie zawsze kojarzeni już z machlojami. W tej wsi prócz płaczu i dojenia krów nic ci nie pozostało haha

| Odpowiedz
blokuj
billy

Przykry jesteś i ja temu nie jestem winien,wiem musiało byc ci żle w dzieciństwie ale co ja mogę...daj życ człowieku,zajmij się ocenianiem sportu a nie ludzi,zrób normalny krok.

| Odpowiedz
blokuj
obladi

zauważ że tylko ty się tu napinasz a twoi ziomale już dawno się tu udzielać przestali. Można merytorycznie, retorycznie, konstruktywnie i negatywnie ale ty przeginasz. Zaczyna brakować ci smaku i wyczucia sytuacji. Zejdź z tej drogi trolla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Hannibal Lecter

To że przy tym temacie się nie wypowiadają to nie znaczy że spasowali. Za wasze cwaniactwo szczególnie z twojej strony będąc pewnym tego że to wy znajdziecie się w finale i wygracie z Rzeszowem - tego ci nie zapomnę.
Napisz gdzie się podziewałeś po meczu z Łodzią bo jakoś nikt nie mógł ciebie odnaleźć ?

| Odpowiedz
blokuj
Kuki

O co będziemy walczyć,okaże się po zakontraktowaniu zawodników,tym czasem jesteśmy chlopcami do bicia,w ocenie 'Ekspertów"

| Odpowiedz
blokuj
Kuki

Dokładnie,masz rację... ja się nie odnosze do tego... poczekajmy jak będzie... Ten skład,ktory tworzą kibice,hmm moim zdaniem... nie daje nic;) i tu się zgodze.

| Odpowiedz
blokuj
Hannibal Lecter

A powiedz mi czy jesteś zadowolony z faktu że kasa z twoich podatków bo zakładam że pracujesz nie idzie po części na kulturę ,inwestycje drogowe tylko na żużel ???!!!

| Odpowiedz
blokuj
Kuki

Hmm,nie odczuwam tego ;) malo tego oddaje swój procent na zużel;)Tak w nawiasie,kupując produkty danej firmy np.(Marma) oddajesz swoje pieniązki,prawda? hmm.Ale widzę,że szukasz dziury w dupce... Przeciez nie o to chodzi,tak? Ciesze się ,że moje miato w to inwestuje,i zadowolony jestem z tego ,że idzie to w sport.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.