Wątek dotyczący artykułu

Nafciarze zdali pierwszy test po reprezentacyjnej przerwie

Szczypiorniści Orlenu Wisły Płock pokonali w środę Górnik Zabrze w zaległym meczu PGNiG Superligi. Nafciarze po reprezentacyjnej przerwie powrócili na ligowe parkiety w dobrym stylu.

przeczytaj cały artykuł

onereds

Biedni kibice Wisły prześladowani jak za komuny za pisanie głupich komentarzy , jesli coś macie do adminów to czemu zaden z Was nie napisze do niego prywatnie ? choćby na fb..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onereds

No nie rozumiem ? Wielkie tutaj zale , afery ale jak chodzi o postawienie sprawy twarzą w twarz to nagle nie . Ja kiedyś porozmawiałem z adminem i wszystko sobie wyjaśniliśmy po męsku ale widze w Płocku inne standardy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onereds

Tak, ja poprzez rozmowe z adminem dowiedziałem się paru istotnych spraw, ale wy wolicie głośno krzyczeć niż coś wyjaśnic, robić z siebie pokrzywdzonych tak najlepiej .. Smieszne to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Złoty Bogdan

To tak jak z tymi słynnymi już spotkaniami z prezesem, wszyscy się ich domagają, każdy ma po sto pytań, ale jak przychodzi co do czego to większości akurat w tym czasie coś wypada, a reszta zapomina kartki z pytaniami :)

| Odpowiedz
blokuj
onereds

ALE CZEGO SIE BOICIE ? lubicie robić dużo szumu , ale gdy jest możliwośc konfrontacji wycofujecie się i obracacie kota ogonem , tylko lepiej tu pisać "Adminie czemu kasujesz , bla bla bla , Płock taki biedny ".. Zamiast napisac do osoby fizycznej..

| Odpowiedz
blokuj
ZKS

ALE CZEGO SIE BOICIE ? lubicie robić dużo szumu , ale gdy jest możliwośc konfrontacji wycofujecie się i obracacie kota ogonem

Chyba nas mylisz z Panem Rotundą ew. dziadkiem który zna w Płocku skrzyżowanie Rybaków z Piekarską

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Mam go prosic zeby wzial sie do roboty i zaczal w koncu panowac nad tym forum bo za to mu placa? I co jeszcze? Ty juz o konfrontacjach nic nie pisz, no chyba ze nalezysz do tej samej bojowki co kolega wspomniany przez ZKS-a.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
onereds

Za co mu płacą !! widzisz jakim jestes małym człowieczkiem , gdybyś troche pogadał z ludźmi zajmującymi się tą strone to byś wiedział że dostają śmiesznie małe pieniądze i to za artykuły i zdjęcia a nie za panowaniem . Wy jestescie tacy sami jak ci o których mówicie, sam sie boisz konfrontacji nie na forum tutaj tylko prywatnej na fb choćby . Cały czas piszesz ze nie bedziesz pisał do admina to po co piszesz to tutaj ?

| Odpowiedz
blokuj
ZKS

Czemu niby mam gadać z ludźmi zajmującymi się tą stroną?I czemu mam im zaglądać do portfela?Mnie nie obchodzi kim są i ile pieniędzy dostają za swoją pracę,mnie obchodzi to żeby każdy ale to absolutnie KAŻDY wątek o Wiśle nie był rozpierdzielony przez kilku kompleksiarzy którzy muszą dać upust swojej frustracji bo inaczej im wątroba gnije.W każdym innym miejscu takich trolli po prostu się eliminuje,za to tutaj po raz pięćsetny aż do porzygania czytamy komentarze w stylu "Diego Simonet w Płocku" bo gość po prostu jest tak słaby że jedyne co potrafi to zrobić wklejkę sprzed lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.