Wątek dotyczący artykułu

Kielczanie nie próżnują i czekają na starcie z Wisłą

Trzy dni pozostały do hitu jesieni w rozgrywkach PGNiG Superligi między Orlen Wisłą Płock a Vive Tauronem Kielce. Broniący tytułu mistrzowie Polski w pocie czoła przygotowują się do starcia w Płocku.

przeczytaj cały artykuł

Czar

ZKS odpuść sobie. Został odwołany autokar nie przyjazd kibiców. Z osądem poczekaj do niedzieli. A co do frekwencji kibiców Wisły to chodzi o miniony sezon... I to o finały, a nie o mecz w fazie zasadniczej. Żeby była jasność mnie nie będzie właśnie ze względu na godzinę - mam odpowiedzialną pracę i nie mogę sobie pozwolić aby być w niej nieprzytomnym - tym bardziej, że urlopu też nie mogę i nie chcę brać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS

Bzdury piszesz-bo Złoty ma fetysz na punkcie meczu ligowego i to nie były żadne finały.I w ogóle czemu uważasz że Wisła będzie się tłumaczyła z JEDNEGO słabego wyjazdu gościowi z ekipy która od jakiegoś czasu jeździ żenująco,miała bodajże 6 zer pod rząd a na najważniejszy mecz w lidze nie może zebrać autokaru?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

"Bejca" ten jeden "słaby wyjazd" zwany również "niebieską inwazją na Kielce" skompromitował "najlepszych kibiców w Europie" doszczętnie, od tamtej pory nie macie moralnego prawa kogokolwiek krytykować :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
antytroll

Drogi Złoty Bogdanie
Nie wiem czy wiesz, ale wiele ekip kibicowskich w Polsce ma podobne sektorówki - koszulki ( np.: Lech Poznań (s.Oliwer), Legia Warszawa (Królewskie)). W świecie kibicowski jest to zupełnie normalne. Jak to do ciebie nie przemawia to nie wiem jak ci to wytłumaczyć. Pozdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Jąkała

Mecz w LM w Kielcach też graliśmy w niedzielę i też późno !
Ostatni autokar wrócił do Płocka o 2,30 .
W poniedziałek wiele firm ma ustawowo wolny za 1 listopada który przypadł w tym roku w sobotę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.