Wątek dotyczący artykułu

PGE Marma chce Jarosława Hampela. SPAR Falubaz czeka na zawodnika

PGE Marma Rzeszów chce pozyskać Jarosława Hampela. Transfer będzie trudny do zrealizowania, ale nie należy go wykluczać w stu procentach.

przeczytaj cały artykuł

-ROMAN-

Wy kibice zielonogórscy naprawdę myślicie że Jarek odejdzie?
Nic bardziej mylnego,zostanie!
Aby zerwać kontrakt trzeba miec jaja,a On ich nie ma!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-ROMAN-

jak odchodził to mu zanikły a oczy zaszły magią,:)
Z perspektywy czasu widac jak na dłoni kto miał wtedy racje,
ojciec czy dzieci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
1970

a to są twoi kibice!!! szanujący swoich zawodników i wołający "na dobre i złe na zawsze Falubaz"! zwykła obłuda

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Mir69 spod wody

Czemu utożsamiasz mnie z nimi.
Kibicuje drużynie i nie wstydzę się tego.
Nie pasuje mi bardzo atmosfera w klubie i to zachowanie po meczu.
Masz coś jeszcze do mnie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
1970

zarzuciłeś Romkowi że Hampel miał takich kibiców jak on dlatego odszedł od nich a jakich ma u was? nie piszę tego akurat o tobie, ale oba filmiki wrzucone przeze mnie pokazują jakich ma kibiców w Falubazie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Mir69 spod wody

"a to są twoi kibice!!!..."
To napisałeś. Dużo chleba jeszcze musisz zjeść aby być na takim poziomie jak ja i Romek.
Zastanów się na drugi raz co piszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
1970

o co ten płacz z twojej strony? zastanowiłem się i stwierdzam że skoro nie rozumiesz "a to są twoi kibice" to twój poziom jest naprawdę marny. poświęcę się i ci napiszę "twoi" znaczy kibice Falubazu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Mir69 spod wody

O qrde, faktycznie :)
Myslałem że to było do mnie :)
Sorki :)
Ale kultura nakazuje pisać "Ci", "Tobie" z dużej litery ;)
Lepiej się to czyta :)
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Netto

Wybacz ,filmiki są ok ale kibiców to Hampel już nie potrzebuje . Czy stoją ,czy siedzą tyłem ,przodem do toru , dla niego to jest bez znaczenia on już jest pond to . Kasa i dobry wynik w GP to się tylko liczy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.