Wątek dotyczący artykułu

Nowa Wisła okiełzna Vive? - zapowiedź meczu Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce

Przed nami kolejne wielkie handballowe święto. W niedzielę w Orlen Arenie zmierzą się dwie najlepsze polskie drużyny. Czy Nafciarze zdołają zatrzymać faworyta z Kielc?

przeczytaj cały artykuł

wislak

Jasne że będą, jak zaśpiewa to ponad 5 tysiące ludzi, to będzie super efekt, niestety, ty poobserwujesz to tylko zza szklanego ekranu :) Ale jednego nie będzie na pewno - mikrofonów na sektorach GG1, słowo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

Będzie za to "sektorówka" z powierzchnią reklamową do wynajęcia za pieniądze :)
Zbliżają się wybory, czy w związku z tym wasza "fana" będzie aktywnie w nich uczestniczyła? Myślę, że aktualnie urzędujący prezydent Płocka jako właściciel klubu, mógłby liczyć na jakiś rabat :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislak

Nie widzę nic w tym złego, Tyskie to partner stowarzyszenia, a stowarzyszenie w podziękowaniu umieściło jego logo w oprawie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Złoty Bogdan

To samo mówił Miszczyński, Orlen to partner klubu, a klub w podziękowaniu umieścił go w nazwie. O co wam więc chodzi z tym Orlenem, dlaczego go tak nie lubicie? Przecież to wasz partner :)
ps. nie wiem czy zauważyłeś, ale kompromitujesz się takimi wpisami :)

| Odpowiedz
blokuj
banan

Dobre dobre, to tak jak ja bym powiedziała że tauron to sponsor i w ramach wdzięczności umieścili go w nazwie hahahhahah. Wiec po co się czepiasz wszak jest ok.

| Odpowiedz
blokuj
onereds

Czegos nie rozumiem jak u nas ktoś się darł Vive Targi Kielce to sprzedajemy klub itp ale jak u Was jest sektorówka ze sponsorem to jest to podziękowanie .. Kali ukraść kali dobry kaliemu ukraść inni głupi..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

My sami decydujemy co krzyczymy i co wywieszamy, nikt nam nie rozkazuje. U was natomiast, za takie kwestie odpowiada prezes z Papajem i kazda decyzja musi byc z nimi konsultowana. Prezes i spiker odpowiadaja za doping...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Wisła Płock

Widzę, że zaczyna się już usuwanko komentarzy? Jestem ciekaw dlaczego?
Już o tym pisałem. Płockich kibiców wspiera browar i co najważniejsze chce to robić i najwyraźniej jest z tego zadowolony. Kibiców Lecha wspiera jedna z firm odzieżowych, a kibiców Legii inny browar. Czemu w Kielcach Tyskie nie wspiera kibiców? Dla tego browaru byłaby to swoista antyreklama. Wyobrażacie sobie flagę "Lewki to nie przelewki" i gdzieś z boku logo tyskiego? To dopiero byłby przypał. Tyskie wybrało to co dla niego najlepsze. My jesteśmy z tego zadowoleni i Tyskie też.

| Odpowiedz
blokuj
banan

Problemem nie jest to że was wspiera, bo bardzo fajnie że to robi zawsze to większa kasa w tej dyscyplinie. Problemem jest że nam zarzucasz jakieś sprzedawanie się sponsorom a robisz to samo. O i zobacz na tym filmiku co to kibice maja w rekach, no tak wyśmiewane przez was wachlarze i tu ci nie przeszkadzają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Wisła Płock

O i zobacz na tym filmiku co to kibice maja w rekach, no tak wyśmiewane przez was wachlarze i tu ci nie przeszkadzają.

Gdzie, w którym momencie kibice mają wachlarze? Co Ty za głupoty wypisujesz?

| Odpowiedz
blokuj
banan

A nie przepraszam w Kielcach to są wachlarze, a u was to są kartoniki rozdawane przez sponsora tworzące oprawę. W takim razie jeszcze raz przepraszam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Wisła Płock

U nas rozdano ponad 5 tysięcy kartek sztywnego papieru, które wykorzystaliśmy tylko i wyłącznie do kartoniady. Czy widzisz, by później ktoś zrobił z tego wachlarz i nawal nim przez cały mecz? Ja wiem, że u Was to standard.
U nas to jest kartka sztywnego papieru, która służy do zrobienia oprawy na początku meczu. Tylko i aż. U Was jej przeznaczenie jest zupełnie inne. Chyba nie muszę pisać jakie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
banan

Co mnie to obchodzi do czego to wykorzystujesz, możesz nawet i w kiblu, nic mi do tego. Nadal uważam że są to takie same kartki tylko że u nas nazywasz je wachlarzami a u siebie oprawą.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Mariusz7

Z Twojego komentarza można wywnioskować, że drużynę Vive jest wstyd sponsorować więc moje pytanie brzmi skąd taka dysproporcja w budżetach obu klubów? Czy lwia część dużych sponsorów woli swoistą antyreklamę przy lewkach przelewkach od kibicowskiego Orlen Wisły Płock? Ja wiem, że Święta Wojna już zaraz się zacznie, ale po co wypisywać takie brednie ? Według mnie Tyskie w ogóle nie rozmawiały z Bertusem ze względu na w ogóle inne marketingowe aspekty raz chodzi o pieniądze, a dwa o dużą ilość sponsorów w klubie więc podsumowując jest to zabieg strategiczny. Dostali więcej miejsca za mniej kasy, a markę i tak będą promować w LM czy przy okazji takich spotkań. Co do meczu to liczę oczywiście na przednie widowisko!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Wisła Płock

Czy ja gdzieś napisałem o sponsorowaniu klubu? Przeczytaj uważnie do jakich aspektów się odnosiłem i nie tylko ja. Dopiero podejmuj polemikę.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.