Wątek dotyczący artykułu

Holandia: Polskie show w Eredivisie! Premierowy gol Stebleckiego i dwie bramki Milika!

Już w 2. minucie meczu z Ajaksem Amsterdam Sebastian Steblecki z SC Cambuur Leeuwarden zdobył swoją premierową bramkę w holenderskiej Eredivisie, ale Arkadiusz Milik odpowiedział mu dwoma trafieniami!

przeczytaj cały artykuł

Kaytek

To jest przykład januszowego myślenia strzela więcej czyli jest lepszy. Nie odbierając nic Arkowi liga holenderska to nie liga niemiecka o czym przekonał się chociażby Mateusz Klich a i Milik miał problem by w Bundeslidze się pokazać. Lewy gra w Bayernie gdzie o bramki zdecydowanie trudniej bo też jest ta dużo chętnych do ich strzelania. Reasumując rośnie nam drugi pełnowartościowy zawodnik formacji ofensywnej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ASDZJE

Chyba mnie zle zrozumiałes.Serio ciesze sie, ze "rośnie nam drugi pełnowartościowy zawodnik formacji ofensywnej", ale w dalaszym ciągu nie rozumiem czego Lewandowski ma sie uczyć od Milika ? Januszowe myślenie to wlasnie krytykowanie Lewandowskiego za to co osiągnął i co robi.I własnie koles, ktoremu odpowiedziłem na komentarz przedstawiał " januszowe " myslenie, a nie ja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Niczego nie musi sie uczyć,obaj będą tworzyli napad w kadrze i tam muszą miedzy sobą współpracować.Arek chyba jest w życiowej formie,oby tak dalej!.Może nadejdą te dobre czasy dla polskiej piłki.Wreszcie możemy być dumni z naszych za granicą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.