Wątek dotyczący artykułu

KS Toruń może zamknąć skład nawet do końca tygodnia. Jacek Gajewski: Emil nie wysłuchał naszej oferty

Jacek Gajewski twierdzi, że Emil Sajfutdinow zerwał w piątek negocjacje z toruńskim klubem i nie dał działaczom szansy na przedstawienie nowej oferty.

przeczytaj cały artykuł

asia

Źle się czyta takie informacje o zawodniku ,który do tej pory stawiał siebie w dobrym świetle i na innych pokazywał palcem z powodu nieuczciwości.Nie wierzę ,że propozycja z innego klubu przyszła nagle.Rozmowy musiały toczyć się już dawno,więc Emil,po co było zawracać tyłek niedawnemu pracodawcy..? Teraz wyszedłeś na złotówę,eldorado kiedyś się skończy i co wtedy..? Mosty popalone i niezbyt pochlebne opinie wśród kibiców.Rozumiem,kasa jest ważna,ale czy jest aż tak ważna aby zaprzepaścić dobre zdanie na swój temat...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Cóż, jeżeli Emil pójdzie tam, gdzie się domyślam, to propozycja z tego klubu przyszła już bardzo dawno...
W 2010 odpowiedź brzmiała: nie chcę odchodzić z Polonii, ale gdybym kiedyś odszedł, to chętnie do Was przyjdę. Fajna wizja składu, stawianie na młodzież, profesjonalny zarząd, fajnie byłoby zostać drugim Adamsem, ale chciałbym takim być dla Bydgoszczy - miały usłyszeć osoby, które zarządzały klubem.
W 2011 odpowiedzi za bardzo nie było, bo przez KSM były zablokowane opcje, a klub miał mocno nabity KSM po poprzednim sezonie, zaś zdanie Emila się nie zmieniło - chciał być w Polonii.
W 2012 odpowiedź była taka, że Emil odchodzi, ale w klubie nie było już limitu KSM, bo ograniczono go do zaledwie 40.
W 2013 odpowiedź była taka, że po kontuzji nie może zagwarantować odpowiedniego poziomu i nie zabierze na siebie takiej presji bycia liderem.
W 2014 najwyraźniej odpowiedź jest pozytywna.
Tylko jeszcze raz stawiam pytanie: czy przez te ostatnie lata trochę się priorytety nie przestawiły u zawodnika? Pytanie nie do mnie. Dobrym sygnałem byłoby podpisanie kontraktu na 2 sezony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nadwrażliwość zębów

Obawiam się, że w Emilu drugiego Adamsa nie macie co szukać. To znaczy może w Emilu byście znaleźli, ale nie w obecności Susiego. Pamiętaj, że rok temu to Toruń wyciągnął do nich pomocną dłoń, kiedy Emil wobec długów Częstochowy, dwuletniego kontraktu i niedawnej kontuzji był w niezbyt ciekawej sytuacji, tutaj jednak Emil dostał szansę i ją wykorzystał. A po roku uważa, że nic się nie stało, nie chce zejść ani grosza, robi rundkę po wszystkich klubach ligi, i ostatecznie odchodzi - z tego co słyszałem - za marne 100 tysięcy więcej. Przecież to grosze w tym biznesie. Jestem przekonany, że decydował bardziej menadżer niż zawodnik. A za rok może w ten sam sposób wystawić Was. Na kontrakt dwuletni chyba też nie macie co liczyć, to chyba jedyna lekcja, jaką Emil i Susi wyciągnęli z częstochowskiej przygody. Tym bardziej, że Wasz skład robi się, nie ma co kryć, dość drogi, a nie macie zaplecza finansowego na poziomie Unibaksu.

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

z wszystkim można sie zgodzić z tym ze nie ma juz Unibaxu :) ale budżet jest dosyc wysoki jednak:) Można jeszcze oczekiwać ze wzrośnie jak dojdzie sponsor tytularny

| Odpowiedz
blokuj
nadwrażliwość zębów

W takim razie trochę mnie nie zrozumiałeś :) Oczywiście teraz nie ma, ale rok temu jeszcze był. I można było z tej kasy czerpać w zasadzie ile chcieliśmy. To miałem na myśli. Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Witaj Emil już w ub roku wylądował by w Lesznie[te same pieniądze]wybrał Toruń[bliskość domu]Teraz kiedy miał dostać mniej[i nie chodzi tu o stówę] wybrał Leszno.Co z tego mu wyjdzie ? czas pokaże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
nadwrażliwość zębów

Cześć :) Źle mu rzecz jasna nie życzę. Ale tak czy inaczej zeszłoroczny wybór Torunia zamiast Leszna bo odległość, jak i tegoroczny Leszna zamiast Torunia bo pieniążki, nie wskazują na to, żebyśmy mieli do czynienia z kontraktem do końca kariery jak to niektórym już się zamarzyło. Leszno oczywiście przywykło do kogoś takiego jak Adams, ale współcześni obcokrajowcy tak nie myślą. A i tak w Unii nie mają źle pod tym względem (Baliński, Pawliccy, Musielak, młodsi juniorzy).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

Serce jego jest w Bydgoszczy i wiem to na 100 %.I jak tylko u nas będzie normalnie to Emil wróci mimo że inni będą dawali więcej.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
You Dash

Mam nadzieję, że nie piszesz o mnie? :)
Ja nie napisałem, że widzę w nim nowego Adamsa, tylko o rozmowach z przeszłości, gdzie to nazwisko i postawa tego zawodnika padała :)

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Zobacz na ostatni mój blog[transfery ,transfery zrobiony 6 listopada]Jakoś to czułem że Was opuści.Choć do Torunia mam bliżej by go zobaczyć.A znając go do domu wróci,byle było normalnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Niee

Wróci tak jak T.Gollob. Uwierz mi , że jak będzie robić wyniki to z Leszna nikt go nie wypuści jedynym przypadkiem był Hampel co pewnie teraz sobie pluje w brodę

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

jak bedzie robił wyniki to bedzie wołał coraz więcej :) a z tym po pewnym czasie moze byc problem . Suszek to pazera:) Rozwala mnie to ze Emil nie przejechal u was nawet sezonu a już robicie z niego drugiego adamsa:)

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

o czym? że robi sie z Emila drugiego adamsa a nawet kółka w waszych barwach nie wykręcił? Nie wiem co pisał apatorfan o Emilu. Ale chyba nie pisał ze to bedzie w Toruniu drugi Per czy Holder chociażby

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Corlleon

chyba Ty się spinasz - mówię że nie ma podpisu - emil nie jest waszym zawodnikiem - i do podpisu każdy moze o niego walczyć- i nawet kibice z leszna to wiedzą i sie z tym zgadzają bo o tym piszą ale oczywiście nie ty . zresztą o tobie się tu pisze ze nie warto z toba gadac i tyle. a dobry men takich jak ty co emila maja za drugiego adamsa nazywa baranami :) bez odbioru.

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

ze w Toruniu? Nie wiem , być moze po wyborach ktoś sie znajdzie. A moze to są tylko zagrywki czysto na podbicie kontraktu - Suseusz chce podbić gadając o odejściu a gajes chce go stonować mówiąc ze mieli dla niego kontrakt lepszy ale teraz juz na miejsce emila mają kogoś.Ale nawet jak Emil odejdzie to nie jest powiedziane że na 100% będzie w Lesznie bo sa inne kluby - np zg widziała by go u siebie. A co jeśli pani Marta jutro oświadczy ze jednak jedzie w El i rzuci kasą ? Do podpisu to Emil nie jest u nikogo :)

| Odpowiedz
blokuj
Dobry-men

Pisał że my jesteśmy głupi twierdząc że przepijemy ofertę Torunia wobec Emila.
A że jakiś dzieciak porównuje Emila do Adamsa. Niech mu ulzy na tę chwilę

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Ja pisałem mimo tego ze Emil był blisko pozostania że jak znajdzie sie ktoś kto rzuci 200 tyś więcej to Emil tam pójdzie - spytaj Byczka NZUL. Wojtek to taki drugi Nieee który teraz wszystkich ma za idiotów twierdząc ze ktoś moze przebić waszą ofertę.Ze jak Emil jest dogadany u was to juz nikt nie ma prawa o niego walczyć.A jest wiele klubów ktore widzą emila u siebie. i co roku jest wyscig zbrojeń gdy niby kluby zapowiadają oszczędności i obniżenie kosztów.Jeśli Emil podpisze u was kontrakt to wam pogratuluję bo to dobry zawodnik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
fafa31

Zgodze sie z Toba, Najpierw wszyscy placza ze nie maja kasy a za chwile pompuja w zawodnikow potezne peniadze rozpuszczajac ich do granic mozliwosci.

| Odpowiedz
blokuj
Gotfryd

Tyle że nie napisałeś, iż nas "przebijecie", lecz że nas "przepijecie" :)
ps.
Sorry że się czepiam, ale skoro tyle się pisało o Wardzie... :)

| Odpowiedz
blokuj
gacek

Mysle ,że jest Ci przykro i kąsasz jak zranione zwierze ,tym bardziej ,że wczoraj przekonywałes wszystkich ,że Emil wraz z Holderem w przyszłym tygodniu podpisuje kontrakt w Toruniu....jednak nie mam zamiaru sie z Ciebie wysmiewac ,My w Bydgoszczy przerabialismy Suskiewicza przez kilka lat,sentymenty konczą sie podczas negocjacji kontraktowych ,a Susi to twardy gracz ..jak sie nie ma miedzi to sie w domu siedzi ..team rosyjskiej torpedy stwierdził ,że nowy własciciel torunskiej drużyny jest niepewnym partnerem i odszedł.kropka

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Bo tak miało to wyglądać.Sponsorzy się znaleźli,ale Susi jak widać się pośpieszył .Jego sprawa.Co do Holdera to po słowach Gajewskiego wnioskuje,że to się sprawdzi.On akurat na 99% zostaje.

| Odpowiedz
blokuj
gacek

Suskiewicz to cwany lis ...stwierdził ,że Ci sponsorzy są niepewni i sie zawinął zrywając negocjacje ..dał sie raz wyrolowac w Częstochowie i teraz już dmucha na zimne ..ja mu sie nie dziwie ,a Ty..?

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Tylko Ci sponsorzy mieli dołożyć mniejszą cześć.Grubo ponad bankę dawał sam klub,który jest w 100% wypłacalny i bez długów.

| Odpowiedz
blokuj
Sidi

W Toruniu widocznie też nie są, skoro padły słowa "jest niepewna".

Skończmy żyć czasem Karkosika. Obecnie klub nie ma wielkiego sponsora, opiera się na kasie z miasta i różnych sponsorach. Właścicielem jest osoba prywatna, która deklaruje brak dawania na klub masę kasy. Plusem jest brak długów, ale w trakcie sezonu kryzys może dopaść każdego. Sytuacja Torunia jest taka sama jak Leszna, a Leszno było według mnie lepiej prowadzone w ostatnich latach. Więc niech nasi kibice skończą nabijanie się z Leszna i wypisywanie im o upadku. Bo u nas też może on zawitać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.