Wątek dotyczący artykułu

PGE Turów pewnie rozprawił się z Polpharmą

Mistrzowie Polski sięgnęli po kolejne zwycięstwo w obecnym sezonie. PGE Turów przed własną publicznością z łatwością uporał się ze starogardzką Polpharmą.

przeczytaj cały artykuł

DZG

A redaktorek dalej swoje " Liderem zielono-czarnych był nie kto inny jak Damian Kulig.".Nie zielono-czarni tylko CZARNO-ZIELONI.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oto Ja

Nie pierwszy raz czepiasz się redaktora zupełnie nie mając racji. Przejrzyj historię klubu dalej niż dwa lata wstecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSTurów

Na Twoim miejscu bym się wstydził... NIe znać barw klubowych? Człowieku, zielono-czarne o były, są i będą barwy Turowa, a nie żadne czarno zielone... czarno zielone to tylko pod przyśpiewkę, aby pasowało... Chyba, że właśnie dzięki przyśpiewce uznajesz barwy klubu za czarno-zielone.. wstyd, wstyd, wstyd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fiflakdzg

Posiadasz Ty mózg ? Wiesz jak wygląda flaga Turowa ? Czy ty z KK Tur jesteś (tak, to Ci którzy rozciągają flagi do góry nogami..) Turów to Zielono-Czarni, a czarno zieloni jest tylko pod przyśpiewkę ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
DZG

Fakt Mea Culpa. Nie nie jestem z KK ale fakt zmyliły mnie przyśpiewki i fakt rozciągania dużej flagi w sektorze KK czarnym u góry a zielonym na dole .Ale to nie wymówka więc zwracam honor redaktorkowi :-) A mózg jest na miejscu i nie irytuj się kolego aż tak bardzo :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.