Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen zostaje w Fogo Unii!

Nicki Pedersen doszedł do porozumienia z Fogo Unią w sprawie swojej przyszłości w klubie. Duński zawodnik zgodził się na warunki Byków w sprawie aneksu finansowego.

przeczytaj cały artykuł

Marlon

Leszno: Emil, Nicki, zakusy jeszcze na Koldiego. A potem będą pisać, jak to wcale nie przepłacają i nie robią dream teamów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
BadAngel

Zaraz Ci powiedzą, że klub nie "przepłaca", robią to SPONOSORZY INDYWIDUALNI:D Ważne, żeby to były prawdziwe pieniądz i już będzie git.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
byczek NZUL

Oszczedzalismy tyle lat to teraz mamy...Dworakowski i spolka to prości ludzie ale maja łby na karku także o wpadce finansowej nie ma w ogóle mowy....a koleżankę widzę bardzo boli odejście Emila czy się myle???

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Ja nic nie pisałam o tym, że nie macie na to kasy. Macie i jest git. Wkurza mnie tylko hipokryzja Rusieckiego, który mówi o "cięciu budżetu" (swoje argumenty przeczące tej teorii już przedstawiłam). I pisałam o tym, zanim Emil odszedł. A to w jakim stylu zrobił to Emil Racing Team sprawia, że wcale nie boli mnie jego odejście.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

No i bardzo dobrze. Należy się tym szczycić. Tym bardziej nie wiem komu Rusiecki chce zrobić wodę z mózgu i dlaczego? Chyba tylko dlatego, że kiedyś Józef mocno protestował przeciwko takim ruchom jakie wykonała teraz UL.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

myślę że sposób w jaki się tego dowiedzieliśmy i cały przebieg tej historii trochę ja usprawiedliwia, PS. Nigdzie nie słyszałem by słowa Gajewskiego o tym że Emil nie dał szans na przedstewienie propozycji były dementowane.

| Odpowiedz
blokuj
Dobry-men

Dobra. Ale dlaczego ma żale do Unii. Bo go kupili? Bo mieli w reku argumenty? No nie przesadzajmy. Emil nawet nie był waszym zawodnikiem tylko dla was jeździł.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Ja to rozumiem różni ludzie różnie reagują. Nie mniej jednak zachowanie Emila było nieeleganckie. Tyle, nie mam żalu ale sympatia też jakoś uleciała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kaytek

Jak w poniedziałek zobaczyłem na fb wpis gościa prowadzącego stronę klubu. W którym ujawniał co w prywatnej rozmowie usłyszał od jednego z byłych członków rady nadzorczej to aż mnie zatkało że takie buraki pracowały w tym klubie.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Dworakowskiego uczepiłam się tylko raz- jak gadał w jakimś wywiadzie, że UL weszła do finału za połowę budżetu Torunia. I że kasa to nie wszystko. Zapomniał tyko chłop o -8 (tak wiem wiem, to nie wasza sprawa była). Poza tym Józefa szanowałam. Dawał swoją kasę, stawiał na Polaków i wychowanków.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Spinam się jak ktoś wmawia mi jakieś pierdoły. A żal mam, ale o to, że będę musiała prawdopodobnie oglądać w barwach mojego klubu Łagutę. A Emila i jego team żegnam środkowym palcem. Nie dlatego, że odszedł ale za to w jakim zrobił to stylu.

| Odpowiedz
blokuj
dmb

Budzet może być obcięty bo nie wierzę że Bjerre i Zengota nie kosztowali, a więc wymiana dwóch zawodników za jednego i punkty te same :)

| Odpowiedz
blokuj
APATOR 1976

Tu akurat się z Tobą zgodzę. Działacze Unii oszczędzali na kontraktach, nie prześcigali się w podbijaniu stawek dla zawodników, a teraz wstrzelili się w najodpowiedniejszym momencie. Większość klubów ledwo przędzie, nawet Toruń nie ma tak olbrzymiego zaplecza pieniężnego jak w ubiegłych latach i teraz Unia najpewniej sięgnie po majstra.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

No bez takich będzie powtórka z 2008... albo 2007 a tak na serio kto to może przewidzieć? Tarnów w zeszłym sezonie oceniany był na ok. 5 miejsce...

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Generalnie to RZ zapowiada się nudna. Wszystko wskazuje na to ze będą 4 silne drużyny: Gorzów, ZG, Toruń Leszno. W Tarnowie i Grudziądzu bida. Wrocław zachowuje status quo. Nie wiadomo co z Rzeszowem-wszystko zależy jak Marta trafi z okresem xd

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.