Wątek dotyczący artykułu

Trwa fatalna seria Stelmetu w Pucharze Europy! BK Ventspils lepszy

Piąty mecz i piąta porażka Stelmetu Zielona Góra w Pucharze Europy! Wicemistrzowie Polski pod wodzą nowego trenera Saso Filipovskiego przegrali u siebie z łotewskim BK Ventspils 69:79.

przeczytaj cały artykuł

cierpliwy

MARZAMI A NIE PISAŁEM KOSZREK AUT,a pozatym walka już była będzie dobrze bo wygrywać z tak słabym Stelmetem mnie nie cieszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Koszarek jeszcze będzie Wam mieszał na parkiecie, bardzo w to wierzę. To jest mój ulubieniec i nie dam na Niego złego słowa powiedzieć. Dzisiaj miał słaby mecz...., przyznaję, ale będzie dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
2

Możesz go sobie lubić, nikt ci nie broni ale nie dostrzegacie w Zielonej Górze, że to on jest tam największym problemem, ponieważ nigdy nie będziecie mogli mieć w klubie lepszego lub równego poziomem od niego zmiennika, bo on nie znosi rywalizacji i sytuacji zagrożenia swojej pozycji. Wówczas pokazuje swoje fochy i całkowicie psuje się chemia w drużynie. Wiele już o tym było pisane, jeszcze kiedy grał on w innych drużynach. Jeżeli zmiennikiem jest ktoś gorzej wyszkolony od niego to jest ok. bo wtedy może grać i być bohaterem pokazując wszystkim, że to tylko ON sam wszystko ciągnie i jest niezastąpiony. Ciekawe jak długo się jeszcze na to będą nabierać. Dlatego też przypuszczam, że Saso tego nie kupi i na bank w najbliższym czasie będzie z tego problem, o ile już nie powstał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marzami

Pewnie dużo wiesz, skoro tak o Łukaszu piszesz. Wolałabym abyś nie miał racji. Mam bardzo dobre zdanie o Nim, nie wygląda mi na sfochowanego chłopaka psującego atmosferę drużyny. Nie gwiazdorzy. Bardzo przeżywa porażki.Pamiętaj,że minęło kilka lat i On może być już innym mentalnie zawodnikiem niż wtedy, gdy grał u Was. Bardzo mu kibicuję za to, jakim jest zawodnikiem i skromnym, sympatycznym, poukładanym młodym człowiekiem. Obyś się mylił, bo będzie nam, kibicom zielonogórskim bardzo przykro :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ko2

Masz rację, Koszarek to bardzo wartościowy człowiek,jest bardzo skromny i na pewno leży mu na sercu drużyna. A niektórzy kibice widać muszą się nakręcać. A co do KK to widać zostali najlepsi!!!! Szacunek!!!Reszta zabrała swoje wiadereczka z piaskownicy i poszli do domu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gregorius79

a co powiesz w sezonie kiedy zrobili mistrza Polski, też grał wspólnie z Wolterem Hodgem zawodnikiem dużo lepiej od niego wyszkolonym i jakoś majstra zrobili

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
2

Tak ale wówczas dołączył on jako "nowy" do drużyny w trakcie sezonu, gdzie niekwestionowanym liderem był już Hodge, więc to on musiał się dostosować. W przyszłym sezonie, to wszyscy wokół wykreowali go jako lidera i niestety (albo stety ;-) ) wszyscy wiemy, jak to się skończyło, a w tym sezonie (jak na razie) mamy "powtórkę z rozrywki"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.