Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen zostaje w Fogo Unii!

Nicki Pedersen doszedł do porozumienia z Fogo Unią w sprawie swojej przyszłości w klubie. Duński zawodnik zgodził się na warunki Byków w sprawie aneksu finansowego.

przeczytaj cały artykuł

Noe

Ostrzegam hurrraoptymistów z Leszna... Po sezonie 2008 wydawało się, że Unia ma w następnym roku złoto w cuglach. Wszystko za tym przemawiało. Wszystkie drużyny straciły siłę uderzeniową, choćby przez to, że ich juniorzy kończyli wiek 21 lat. Zwycięski skład Unii się nie zmienił, a świetnie spisujący się juniorzy Przemek Pawlicki i Jurica Pavlic mieli rządzić i dzielić w następnym sezonie. 2007 -złoto; 2008 -srebro i ... wydawało się, że .. 2009 znów ozłoci Leszno, a ... był to rok największych rozczarowań!
Oby rok 2015 takim nie był!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaytek

Posłuchaj rady z Torunia, zbytnia pewność siebie gubi, z resztą już uzgodniliśmy wcześniej, robimy powtórkę z 2008 r. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaytek

nie no w tym temacie zgody nie było ustaliliśmy iż 2010 byłby niesprawiedliwy z kolei 2007 jest jakiś taki no nie wiem ja wolę 2008 ;)

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

lata rozczarowań mamy już za sobą

wydaję mi się że ten wpis przesycony jest pewnością. Skąd taka pewność? Żużel jest nieprzewidywalny i dobrze. No chyba że jednak źle to odebrałem. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
byczek NZUL

nic z tych rzeczy ;)popatrz tracimi Musielaka na juniorce ( Smyk to wielki talent ale potrzeba czasu by zaczął solidnie punktować, chyba ze wystrzeli)znowu Musielak tym razem seniorka zawodnik na 9-11 ale też 2-5 ;)Przemo sezon padaka ale potencjał przeogromny wierze w chłopaka;) zostaje Dzik ,dochodzi Emil, wspaniały Piter podstawy na prawdę solidne bedziemy się liczyć mimo wszystko o zadnej pewnosci nie moze byc mowy ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.