Wątek dotyczący artykułu

Za rok częściowo moi "żołnierze" do mnie wrócą - rozmowa z Markiem Cieślakiem, trenerem ŻKS Ostrovii

Marek Cieślak po latach spędzonych w ekstralidze, będzie teraz prowadził ŻKS Ostrovię. Wierzy, że praca w Ostrowie będzie dla niego odskocznią od ekstraligowego żużla, który zbrzydł mu ostatnio.

przeczytaj cały artykuł


Fan85

Hmmm, jak jestem z Czewy i ogólnie wielkim fanem nazwiska DRABIK, to akurat nie wiem czy to jednak dobry krok z ich strony (czyt.taty przede wszystkim)... Marek C. ma trochę racji, tzn. wyjazdy klapa na ten moment. Tak na serio to narazie zawodnik 2óch torów: Czewy i Ostrowa. Reszta blado. Poza tym w tym sezonie irytował mnie fakt odpuszczania innych zawodów poza ligą, tj. turniejów zaplecza kadry juniorów, imprez towarzyskich itd. Mógł się tam przecież uczyć. Także obawiam się,że to o rok za wcześnie na ekstrasyf;) Obym się mylił:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Mówiąc obrazowo, to tak jakby gościowi który dopiero co nauczył się pływać, kazać przepłynąć wzburzone morze. Co z tego, że się wybijał ponad przeciętność, skoro dobrze pływa tylko na spokojnej wodzie, która go nie ma czym zaskoczyć.
Myślę, że bardziej prawdopodobne jest że Maks będzie cieniował niż, że nagle przeskoczy choćby dwa poziomy wyżej. Jeździł przecież w Łodzi i tam też przeplatał.
Cóż, jego sprawa. Życzyć mu powodzenia tylko, może chociaż na Wrocławskim owalu będzie dawał radę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.