Wątek dotyczący artykułu

Nie jesteśmy bogaci, tylko wypłacalni - rozmowa z Mirosławem Wodniczakiem, prezesem ŻKS Ostrovia

Nie zamierzają się licytować z innymi klubami i przepłacać. Chcą za to zbudować solidny skład z perspektywami. Mirosław Wodniczak zdradza także, jakim budżetem ma dysponować beniaminek Nice PLŻ.

przeczytaj cały artykuł

Fan85

Hmmm, jak jestem z Czewy i ogólnie wielkim fanem nazwiska DRABIK, to akurat nie wiem czy to jednak dobry krok z ich strony (czyt.taty przede wszystkim)... Marek C. ma trochę racji, tzn. wyjazdy klapa na ten moment. Tak na serio to narazie zawodnik 2óch torów: Czewy i Ostrowa. Reszta blado. Poza tym w tym sezonie irytował mnie fakt odpuszczania innych zawodów poza ligą, tj. turniejów zaplecza kadry juniorów, imprez towarzyskich itd. Mógł się tam przecież uczyć. Także obawiam się,że to o rok za wcześnie na ekstrasyf;) Obym się mylił:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.