Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kruczek ogłosił kadrę na Klingenthal

W przyszły weekend w Klingenthal rozpocznie się kolejna edycja Pucharu Świata w skokach narciarskich. Trener Łukasz Kruczek ogłosił skład naszej reprezentacji na te zawody.

przeczytaj cały artykuł

Djosw

Fascynujące. To już nie to samo co kidys jak skakali Malysz Ahonnen Hannawald Schmitt czy Hautamaeki.od tego czasu nie ogladam skokow bo sa nudne jak Familiada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Też się zdziwiłem, że ktoś jeszcze w ogóle ogląda tą martwą dyscyplinę sportu. Te wszystkie idiotyczne współczynniki za belkę, wiatr zniszczyły ten piękny sport. Czasem tylko włączę jak są loty albo turniej czterech skoczni, a tak to nie oglądam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dujszebajew

Widocznie po odejściu Małysza zostali tylko prawdziwi kibice tego sportu...może i dobrze. Choć faktycznie FIS też robi swoje aby zniechęcić do oglądania skoków..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Kris Caminski

Ja myślę, że teraz skoki bez Małysza są zdecydowanie ciekawsze, gdyż mamy kilku zawodników, którzy mogą zrobić w miarę przyzwoity wynik. Zawody są po prostu ciekawsze gdy kibicuję kilku zawodnikom. Wolę już oglądać trójkę w drugiej i trzeciej dziesiątce + ktoś wysoko np. Stoch czy Żyła niż czekać do końca konkursu na skok Małysza. Jak był drugi, to był wielki zawód. To była nuda dopiero!
Tak samo jak z żużlem ... był długie lata jeden T. Gollob. Jaw w GP odpadł w półfinałach czy nawet przed to zawody traciły sens. Uwielbiałem Tomka przed laty, martwiłem się o jego zdrowie jakby był co najmniej moim bratem. BYłem cały szczęśliwy jak wygrywał, ale sądzę, ze teraz zawody GP czy inne międzynarodowe są ciekawsze, bo jak nie Kasprzak to Hampel, a jak nie oni to Musielak czy Pawliccy, albo Zmarzlik. Teraz jest ciekawiej. Kiedyś mieliśmy w sportach po jednym liderze, teraz młodzi idą po swoje całą ławą i to jest piękne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jerrypl

Twój post jest nieelegancki, bo sugerujesz, że byłem jednym z kibiców ery Małysza, mimo że wyraźnie napisałem - nie oglądam skoków przez durne reguły które wprowadzano ostatnimi laty, a nie przez to, że nie skacze Małysz. Akurat skoki mimo młodego wieku zacząłem oglądać jeszcze przed sukcesami Małysza, więc zupełnie nie trafiłeś. Jak usuną punkty za wiatr i za belkę to pewnie wrócę do oglądania, tak wolę sobie odpalić biegi narciarskie czy biathlon, które nie są udziwniane żadnymi idiotycznymi pomysłami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerrypl

Kiedyś po skoku wiedziałeś czy dany zawodnik wygrywa. Teraz czekasz na punkty za wiatr... Tak jak napisałem, ja obecnie oglądam tylko loty narciarskie, bo sam widok jest fenomenalny i od biedy TCS, bo jednak większe emocje są wówczas, a system KO to jakieś urozmaicenie. Tych wszystkich kilkunastu konkursów PŚ nie oglądam, a kiedyś co tydzień czekałem na nie z wypiekami na twarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kreve

Może nam się to nie podobać, ale ciężko powiedzieć że zeszłoroczne podium Pucharu Świata było przez to przypadkowe... Więc ostatecznie jak ktoś jest dobry to i tak zagości w czołówce, bez względu na niesprawiedliwości.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Niezupełnie, niektórych zawodników nowy system wykluczył z rywalizacji, np. był bardzo niekorzystny dla Harriego Olli, fińskiego skoczka, gdy ten rywalizował z Austriakami. Generalnie kto jest mocny to zawsze sobie poradzi, chociaż zmiany belek (z reguły obniżanie) są korzystne dla zawodników, którzy najlepiej wykonują odbicie. Ale mniejsza o detale, dla mnie te reguły zabiły ten sport pod względem atrakcyjności.

| Odpowiedz
blokuj
HANDBALL PL

Czyli nożna bez Ronaldo, Zidana, Cantony i innych to nie ta sama piłka nożna, czy ręczna bez Dżomby, Panasa, Dinarta i innych to nie piłka ręczna? W skokach dalej mamy wyniki które obiegają cały świat, nie to co nożni...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.