Wątek dotyczący artykułu

Złota jesień reprezentacji Polski! - relacja z meczu Gruzja - Polska

W Tbilisi o trzy punkty początkowo nie było łatwo. Piłkarze Adama Nawałki w drugiej połowie zagrali jednak koncertowo i strzelili Gruzinom cztery gole! Polacy są coraz bliżej awansu na Euro 2016!

przeczytaj cały artykuł

milekkibic

Myślę że na forum morze być krytyka na Lewgo. Nie zgadzam się z tym, gdyż Lewy zagrał dobry mecz. To dzięki jego przyjęciu padła brama na 3 to on strzelał gdy dobił Milik, a to pudło z 7 metrów to z przekonania o spalonym xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Lewandowski dzisiaj zagrał bardzo dobre spotkanie, nawet chwilę się wahałem przy wyborze najlepszego piłkarza meczu, ostatecznie postawiłem na Milika jednak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Varsovia

Rolę Lewandowskiego w reprezentacji najlepiej ilustruje sytuacja przy 4 golu: 4 obrońców przy Robercie i żadnego przy Miliku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Varsovia

Tak było już od dawna. Ale wreszcie mamy piłkarzy, którzy potrafią ten fakt wykorzystać. Nie mam nic przeciwko temu aby Lewy ściągał obrońców a Milik strzelał gole...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
mks89

Bo zwyczajnie boją się Roberta. Dziś Robert po raz kolejny pokazał specjalistom od "drewna" czy nawet ludziom bardziej neutralnym, którzy doszukują się u niego braków technicznych, że takie tezy to kompromitacja.
Przyjęcie z długiej nogi przy 3 golu w stylu Zidane'a to najwyższy poziom techniczny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
barpia

Jednak jest pewien procent rozczarowania, bo mógł trafić i nie myśleć o tym, że może to spalony. Przecież była to 100 % sytuacja.
Najważniejsze mimo wszystko jednak, że wygraliśmy i, to tak wysoko.Pewnie nikt tak nie obstawiał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.