Wątek dotyczący artykułu

Stal efektownie przełamała serię szczecinian - relacja z meczu Gaz-System Pogoń Szczecin - PGE Stal Mielec

Każda seria kiedyś musi się skończyć. Skończyła się także w Grodzie Gryfa. Drużyną, którą w wyjątkowo brutalny sposób zatrzymała rozpędzoną Gaz-System Pogoń, okazała się być PGE Stal Mielec.

przeczytaj cały artykuł


Narsis

Już się odechciewało słuchać, że Szczecin gra bez Zydronia i Zaremby. Nikt jednak nie wspomniał, że Stal gra bez Kostrzewy i Szpery, którzy są dla Stali tak samo ważni jak dwaj panowie na literę "Z" wymienieni powyżej dla Szczecina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WesleyRMI

Bo to wygląda tak-jak w Szczecinie nie gra Zydroń i Zaremba,to od razu wielkie płaczki,biadolenie i rozdzieranie szat.A jak w Stali nie gra Kostrzewa i Szpera-to"normalka".A Stal ogrywa ostatnio Pogoń dość regularnie,choć dzisiejszy wynik i przebieg meczu to dla mnie mała niespodzianka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gimli

Nie, chodzi o szerszy kontekst. Stal za Kostrzewę wpuścić może Chodarę, byłego reprezentanta kraju, dobrego obrońcę. W obwodzie pozostaje Basiak, a od bidy może tam zagrać nawet Gliński. Za Szperę (ostatnio i tak nic nie grającego i odwalającego pańszczyznę) jest walczak Krieger, którego aż chce się oglądać, można tam też przesunąć Grześka Sobuta.
A w Pogoni? Za Zydronia może zagrać nominalny rozgrywający Krupa, 17-latek Krysiak i niewiele starszy Gmerek. Na prawym rozegraniu Zarembę zastępować ma żółtodziób Statkiewicz, w obronie natomiast powstaje dziura jak diabli. O to chodziło, to robiło różnicę i Stal swoją szansę dzisiaj znakomicie wykorzystała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.