Wątek dotyczący artykułu

Ekstraligowy żużel w Rzeszowie nad przepaścią. Kupiec pilnie poszukiwany

Rzeszowski klub czeka na chętnego do przejęcia 60 procent akcji spółki. - ZKS Stal Rzeszów nie jest w stanie kupić pakietu większościowego - powiedział Marek Poręba, wiceprezes klubu.

przeczytaj cały artykuł

Pablo-Rzeszów

Witam i czytam od dłuższego czasu wasze wywody ... A i teraz zalogowałem się ... Dla Pani Marty to WIELKIE DZIĘKI ZA TE WSZYSTKIE LATA !!! Tak Pani Marto DZIĘKUJEMY !!! Ktoś kto nie rozumie o co chodzi w finansowaniu sportu - Pani Marto Wielkie Ukłony i wielkie Dzięki za te wszystkie lata - Ja dzisiaj specjalnie się zalogowałem żeby oddać tak naprawdę hołd dla Pani

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Dziękujemy za zabicie atmosfery! Dziękujemy, że zniechęciła pani do żużla w Rzeszowie wiele osób, w tym Grzegorza Kuźniara, naszego najlepszego wychowanka! Dziękujemy za brak wychowanków! Dziękujemy za brak perspektyw dla klubu! Dziękujemy za pośmiewisko w Lesznie! Dziękujemy za zrobienie z klubu prywatnego folwarku do wypromowania firmy! Jeszcze za wiele rzeczy można jej podziękować, ale za najważniejsze już chyba podziękowałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tiger Marma Rzeszów

jezeli znalbys szczegoly dotyczace grzegorza kuzniara to nie pisalbystego co piszesz. ja pamietam, jak w parku maszyn kuźniar marte po rekach całował (za to co dla niego zrobila)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zły

O ile pamiętam zawsze miałeś gotowy plan B na wypadek rezygnacji Marmy . Cała lista sponsorów co to tylko czekają na odejście Marty Półtorak. Po stronie szyderczych podziękowań masz kilka punktów ( nie powiem słusznych ) ale jak to zwykle bywa w maluczkim światku o dobrych stronach się nie pamięta , a tam tych punkcików jest też kilka i należałoby o nich też coś napisać.Bez kasy Marmy żużel zdechłby śmiercią naturalną 11 lat temu. Przypomnij sobie co wtedy mówił Szylar o niemal cudzie w pozyskaniu takiego sponsora jak MARAMA na absolutnej krawędzi przepaści w jakiej znajdowała się sekcja żużlowa óczesnej Stali Rzeszów. Przez te lata były wzloty i były upadki. Marta odeszła teraz czas na Twoją szarżę inwestorów w rzeszowski żużel. No ale czy była czy jej nie ma winna i tak będzie. O tak z urzędu, z nudów ,z głupoty. A może należałoby przeprowadzić głębszą analizę przyczyn? Kto skłóca środowisko kibiców i inwestorów ? A z Kuźniarem to daj spokój , nie ośmieszaj się. No chyba , że to wujek to rozumię , rodzinę trzeba popierać. Gdybyś napisał Stachyra to słowa bym nie powiedział ale Kużniar ? 3 x haha. Oczywiście tego tematu nie podejmę , bo nie lubię nieprzyjemnych sytuacji. Zostawmy takie pogrywki politykom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

No wlasnie nie podejmiesz tematu kuzniara bo siedzial? czy kiedykolwiek jako trener czy zawodnik nei dal z sibie wszystkiego dla klubu? (nie chodzi mi o pobyt w wiezieniu) to ze siedzial to go dyskryminuje z tego ze na zuzlu sie bardzo dobrze zna? sory nie zgodze sie, w tak ubogim Rzeszowskim srodowisku zuzlowym kazdy jes na wage zlota, a u nas wielu narzekalo, ze sa traktowani jak powietrze, bo za marty bylo tak ze albo dajesz banieczke albo ciebie niema, a czasem znajosc zuzla i doswiadczenie sa rownie cenne jak kasa.Tak oczywiscie po rezygnacji w polowie listopada super sprawa hahahha tak jak pisalem szkoda ze w kwietniu nie odeszla, sponsorzy beda, lecz po takim strzale jaki zrobila marta nei sadze ze na najblizszy sezon, plan b?na wypadek odejscia w listopadzie sory, juz jej tak nei wlaz, to oczywiscie wszystkich wina na swiecie , ze marta odeszla, ludzie tej kobiety juz neima, po takim numerze jaki zrobila to n taczkach powinna byc wywieziona

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fifijabol

Są plusy sa i minusy. Z plusów to tak, klub był prowadzony wzorowo pod względem finansów, każdą złotówkę do domknięcia budżetu dokładała. I chyba na tym się kończy ta dobroć. O ile np. ja nie mam pretensji o szkółkę, to mógł bym się przyczepić, o brak reklamy żużla w Rzeszowie. Kolejna sprawa to odejście w takim momencie, kiedy inne kluby prowadzą negocjacje z zawodnikami, a u nas co? Standard jeden wielki znak zapytania. Poza tym, na konferencji padły słowa, o budowaniu marki jej firmy, a temat klubu był przytłamiany. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, poza finansami, niestety reszta była na niskim poziomie. Takie są fakty.
A mnie jako zwykłego kibica, nie obchodzi to, że ma jakieś utarczki z federacją, moje zadanie jest takie, by kupić bilet zedrzeć gardło na meczu. To samo tyczy się pozyskiwania innych sponsorów, teraz nagle wszystko przeszkadza, teraz chętnie odd udziały komu innemu, ale dlaczego nie szukała kompromisu, jak np. Spar chciał wejść w sponsoring?
Utrzymywała klub, to racja, ale jak miała ochote, to było hasło "a kto bogatemu zabroni", to ja się pytam kto jej bronił wciągać inne firmy do sponsoringu? Przeciez to jej klub, robiła co chciała, a za obecny stan rzeczy Marta odpowiada. Teraz toczy wojenki, żale, że tylko ona wykłada pieniądze, a najbardziej cierpi na tym klub i kibice, bo zamiast cieszyć się awansem i E ligą, człowiek tylko czeka na odpowiedź, w której lidze pojedziemy, czy 1 czy 2, bo to tak odpowiedni moment, że nie możliwością jest pozyskanie sponsorów na przynajmniej 3mln. w 2 tygodnie.

| Odpowiedz
blokuj
scv

Patrząc na chłodno: jeśli Marcie chodziło o to, by narobić smrodu panom w marynarkach, to wybrała najlepszy moment z mołżiwych - już po castingu na EL, gdy wyraźnie stwierdzono, że drużyny poza GKM-em nie spełniają wymogów licencyjnych. W tym momencie pozostaje im albo objechać ligę w 7 zespołów (co może wiązać się z kwasem na linii liga - tv - sponsor tytularny), lub skompromitować się, cofając ocenę dotyczącą spełnienia/nie spełniania wymogów licencyjnych przez Rybnik lub Ostrów.

Ja wiem - my jako kibice na tym tracimy, ale jak wiele razy zaznaczałem - nie przeraża mnie powrót do 1 ligi. Być moze jhest to jakiś sposób na uzdrowienie sytuacji. A co do kibiców - wstyd mi czasem gdy widzę frekwencję na poziomie 3-4 tysiące. Pamiętam złote lata 80-te i 90-te, gdy praktycznie na każdym meczu było około 10 tys, a na drugiej normą było 6-7 tys. coś się z nami porobiło i nie można sobie tego tłumaczyć tylko tym, że nie promuje się żużla, czy że nie ma wychowanków. Gdyby w Rzeszowie był prawdiwy głód żużla, to i wychowankowie chętniej by się garnęli do szkółki.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

To wszystko jest złożone, jak i frekwencja, tak i jej odejście. Jasne mnie też nie przeraża 1 liga, tylko nie podoba mi się to, że akurat my na tym cierpimy, bo z całym szacunkiem, Marta mówiła sama o szacunku do kibiców, a teraz co? Tak poszanowała? Nie tylko nas kibiców Stali, ale i innych, bo liga wystartuje pewnie w 7 zespołów, albo i z nami, ale nasz skład nie będzie porywający i inni zobaczą trening punktowany ala Włókniarz czy Wybrzeże z tego sezonu. Ja po prostu tego nie ogarniam, jak można budowac sobie markę, by później przez jedną decyzje zepsuć wszystko. To już nie moja sprawa, teraz gdy zamknęła kurek z kasą, oczekuje by zmienił się prezes. Wiadomo że będzie ciężko przez pierwsze lata, ale oczekuje że się w końcu to zakończy, bo nasz klub stał się kartą przetagową pomiędzy Martą, władzami miasta a PZMotem...

| Odpowiedz
blokuj
Tomrz

Rozdział 1 System rozgrywek
Art. 701.
1. Ekstraliga składa się z 8 drużyn. W rozgrywkach biorą udział drużyny klubów,
które posiadają stosowną licencję PZM,
to z regulaminu więc w 7 nie pojadą. Teraz pozostaje pytanie a właściwie kilka powiązanych z sobą:
1. Jeśli nie wystartuje Rzeszów w e-lipie to kto zamiast ,jeśli nikt poza GKM nie spełniał warunków dzikiej karty?
2. Co się stanie jeśli nikt nie spełni wymogów kolejnej dzikiej karty?
I uwaga , to może się nie spodobać kibicom GKM ale jest możliwe
3. Czy brak chętnego na 8 miejsce w e-lipie spowoduje cofnięcie dzikusa dla GKM?

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

moja jest taka, nei po to robiono przekret, nei po to fijalek sie tyle o produkowal zeby teraz im cofneli, ja nei mowie o aspektach moralnych cyz prawnych , mowie jak jest

| Odpowiedz
blokuj
Tomrz

No dobra a jak się ma to co napisałeś do braku 8 drużyny i regulaminu który mówi wyraźnie o 8 drużynach w e-lipie?

| Odpowiedz
blokuj
GKM1988

Odpowiedź jest prosta. Drużyn będzie 8( z Rzeszowem). Po prostu nie dostaniecie licencji i nie wystartujecie, ale zakwalifikują to jako rezygnację podczas sezonu i pojadą w 7. Ważne że podeszliście do starania o licencje i tym samym kwalifikują to jako 8 drużyn. Niestety to by uniemożliwiło start w przyszłym roku w ogóle. Ale rozwiązanie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Tomrz

Nie bardzo mnie przekonuje Twoj rozwiązanie bo jeśli nie dostaniemy licencji to jaka rezygnacja podczas sezonu? E-lipa musi mieć 8 a nie 7 zespołów i jedynie jeśli Rzeszów wystartował by w lidze i w połowie sezonu powiedział : skończyła się kasa więc nie jedziemy dalej, sorry ale taki mamy klimat- wtedy do końca sezonu jedzie 7 drużyn.

| Odpowiedz
blokuj
Mezzo Rzeszow

Zreszta jest jakas umowa z NC+ na 8 druzyn przystepujacych i jezdzacych w sezonie.W razie niekompletnego skladu posypia sie kary.Marta o tym wie i dlatego postawila wladze i dzialaczy z Szymanskim nz czele pod "sciana"

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

a przestan juz krecic, bo chyba kazdy juz wie, ze to byl uklad i konkurs byl zeszwindlowany , a ty dalej swoje, smeiszne argumenty, Krosno tez bylo splacone na zero

| Odpowiedz
blokuj
Staloviak

A kiedy pani miala szacunek do kibicow. Wystawiajac jedne z najdrozszych biletow w Exlidze i PLZ? obiecanym powrocie historycznego herbu na plastron i wsparciu tradycji. Tak jak to proboja pogodzic w innych miastach marketing z tradycja. Niebede wymienial druzyn bo mowa o prawie wszystkich w Ex i nizszych. Taki to by szacunek. Chwala jej za 11lat ale moze czas najwyzszy pisac nowa historie nawet kosztwm 2 ligi. Przeorganizowac klub zaczac o rozbudowy szkolki i w koncu wybudowanie minitoru. Oby wrocila symbolika jak i nazwa Stal Rzeszow a sponsorzy powystawiaja se banery na stadionie i w innych miejscach plastronu. To bedzie dla mnie szacunek do kibicow!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

zgadza sie, tylko szkoda ze coniektorzy tak pozno otworzyli oczy, oddanie jej wladzy calkowitej , wyszlo nam na "dobre" wiekszosc cieszyla sie , bo to czy tamto, nie patrzac jakie zagrozenia to ze soba niesie

| Odpowiedz
blokuj
Zły

Najbardziej cierpią kibice to fakt. Ale nie sznowali sponsora zreszta tak jak i zawodnicy i reszta działaczy. Marta Półtorak na żużlu znała się kiepsko ( wogóle na sporcie a szczególnie w nim zarzadzniu ). Przypuszczalnie każdy kto wykłada kilka milionów co roku na gniazdo wariatów, szyderców i oszustów ( tu mam na myśli całokształt, cały żużlowy biznes od sekcji po najwyższe władze ) czyni to z własną rozwagą a nie kibica z trybuny a co gorsza z intrnetowego FB. Tak jak napisałem wcześniej Marta Półtorak popełniała mengerskie błędy ale kasy nie szczędziła . Mieliśmy wielki nazwiska ze świata żużlowego, wielki potyczki , niesamowite wygrane i smutne porażki ( wspominając nawet świerc Roco - swieć Panie nad jego duszą ). Był żużel dzięki niej a teraz dzieki min części sfochowanych , niesfornych i głupich kibiców mamy g.... Tak naprawdę Marta nie ma żadnej motywacji , nawet od miasta czy kibiców , żeby to kontynuaować. PZM ukręcił jej bat i ją wychłostał , MY ( a właściwie WY kibice bez kszty rozsądku ) nie potrafiliśmy zająć stanowiska w sprawie takich szfindli prawnych ( ewidentne łamanie prawa napisanego Wiktowskimi rękami ). A to , że powiedziała dość teraz to normalne. Dopiero teraz dostała odpowiedź z Trybunału Śmiechu. Czy nie można było tego sporu załatwić w trybie należytym ( np 5 miesięcy temu )? Dla niej temat jest skończony. Ma dosć wypisywania głupot pt. kogo to znowu zakontraktowała a kogo powinna. Jakikolwiek ruch z jej strony w oczach takich gostków jak TY byłby zły. W życiu trzeba się wykazywać empatią, rozwagą, powściagliwoscią a nie kłapać i to bezimiennie jak TY. Ja szanuję jej decyzję . Wiem też , że w EE w tym roku na 100 % nie wystartują ( pogodziłem się z tym już w zeszłym roku ). I bardzo dobrze , mały pstryczek w nosek bufonów z centrali. Odpadł im chłopiec ( dziewczynka do bicia ). Myślę, że głupoty o Twoich sponsorach są nic nie warte, a rynek to potwierdza. Kto prowadził rozmowy ze Sparem w Rzeszowie ? Chyba Tty na trybunie podczas treningu. Inna rewelacja to Podkulski . Hahaha ten gość chyba na rowerze jeździć nie umie, inna rewelka to WSK ( to firma Kanadyjska iw zaden offset do tego jej nie dyscyplinował, więc kasę zarobioną wyprowdzają z Polski w inny sposób i pralnia pod tytułem żużel jest im nie potrzebna ).Żużel i cały sport w Polsce to trudny rynek do sponsorowania. Za dużo brzuchatych decydentów , którzy traktują Związki Sportowe jak własne folwarki ( PZPN, PZPS, PZN, PZM i całą rezta) i w każdym swoim ruchu , swojej decyzji upatrują prywatnych korzyści. Ale żeby to dostrzec trzeba czytać i wyciągać obiektywne wnioski . Ze Sportowych Faktów a w szczególności z działu komentarzy i Gazety Wyborczej tego się raczej nie dowiesz. No chyba , że wybuchnie afera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Dariusz Modrzejewski

oj jaki Ty najmądrzejszy i obrońca Pani Marty, radzę szukać posady u niej a może już masz? Człowieku co z tego, że walczy z centralą ale jak??? Pstryczek w nos? Komu? Im? Ogarnij się... tylko nasr... w swoje gniazdo bez zapowiedzi , żegnam... Szkoda tylko, że kosztem tak zasłużonego klubu rozgrywa swoje bóle.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Zrozum jedna sprawe, Marta odeszla neichce miec z klubem za wiele wspolnego, kiedy to do ciebie dotrze, 6 lat temu odeszla bo kibice ja zdenerwowali, teraz przez okonia,pzmot, miasto, brak wspokladacych na zuzel,miasto, i Bog wie kogo jeszcze. Naprawde mnie guzik obchodzi jej walka(mozliwe ze w slusznej sprawie), ja mam w sercu Stal a nei Marte, i dobro klubu mnie interesuje.Wszystkie struktury w klubie z Rzeszowa sa stworzone przez Marte, wszytkie pociagniecia marketingowe sa jej tworem, naprawde do kogo ona ma pretensje?od lat sie bebni , zeby oddala zarzadzanei sportowe fachowcowi, a ona brnela dalej, robiac z siebei menagera, prezesa , to sa stanowiska , gdzie sa krytykowane wszedzie, czy to kryjom, czy jader , czy dowhan, cyz ktokolwiek inny w kazdym klubie, ale nikt nie zrobil takiego numeru, zeby szantazowac kogos dobrem klubu, "albo robicie wszyscy tak jak ja chce , albo 2 liga" co to ma byc??? prezes???? tak samo postepuje ze swoja firmom? sory cos tu nei gra, zostawiajac klub w polowie listopada, pokazala kim jest, jest zadufanom w sobie kobieta, ktora znudzila sie zabawa

| Odpowiedz
blokuj
Stal_Rze

Komentarz pachołka Marty. Skoro zmiany w regulaminach są konieczne to dlaczego inni prezesi klubów ekstraligowych ich nie popierają ?
W jakim sporcie tak jest żeby jeden z prezesów klubu startującego w lidze sam zmieniał regulamin, bo mu się akurat w tym momencie tak podoba ?

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Powiedz mi, co mnie kibica obchodzi, to że ma jakieś zwady z Trybunałem, Okoniem czy innym. Człowieku, klub był jej, z resztą ona o klubie nawet nie wspomina, poczytaj jej słowa to zobaczysz. Smiać mi się z Ciebie chce, bo to co napisałem ja w komentarzu, Ty potwierdziłeś w swoim, a masz jeszcze do mnie jakieś pretensje. Ja napisałem że finansowo klub był prowadzowny wzorowo, a reszta była w kiepskim wykonaniu, a Ty to ująłeś że nie była najlepszym menadżerem. Chłopie opanuj się. A PZMoty mnie na prawdę nie interesują, to nie moja brocha. Ja Ci powiedziałem, co należy do roli kibica. Kupić bilet i kibicować. Klub jest w jej rękach ma 60% udziałów, jak sobie ścieliła tak sobie spała. Ale o czym mamy gadać, skoro Ty byś w ogień za nią skoczył. To Twoja sprawa. Ja zostało oszukany, bo kupowałem bilet, kibicowałem, a będzie figa z makiem...

| Odpowiedz
blokuj
Zły

Dziwne spojrzenie . Niby cie wiele spraw nie interesuje a taka aktywność.Gdybyś był taki jak piszesz to siedziałbyś cicho czekając na sezon. Ale ty masz oczekiwania i wiaderko pomyj po kolacji. Chlustasz na swoje podwórko to na lewo i na prawo. Chlapisz " jęzorem bez zrozumienia a jakże szkodliwe dla rodzimego sportu , dla żuzlowej atmosfery w Rzeszowie. Kim jesteś ? A terz sprostowanie . Sport został zepchnięty na dalsze miejsce ( nie tylko w żużlu )i to przez władze wyższe ( pewnie nie znasz strukury organizacyjnej i myślisz , że to wszystko się samo dzieje a Marta to partacz co psaskudzi środowisko ) które szukają kasy ponad aspekty sportowe. Dla mnie ważną sprawą jest dojście do odpowiedniego poziomu i stworzenie atmosfery by chciało się chcieć. Ty uważasz , że zakupienie biletu ( wcale nie mam pewności , że go kupjesz ) upoważnia cię do wylewania pomyj na SPONSORÓW jak coś idzie nie tak. Zawodnicy mogą pokazywać fochy, machać środkowym palcem , wypinać tyłki , udawać defekty, nie przyjezdzać na zawody a sędziowie i komisarze mogą orać tor , polewać go lub nie, ubijać do klasycznego betonu ( wszystko w imię sportu w/g ciebie ). Władze mogą interprwtować swoje zapisy wedłóg własnego interesu ( kolesiowego lub z powodu tego , że kogoś lubią mniej a kogoś bardziej )Dla Ciebie wszytko to jest do przyjęcia. Dziwi mnie , że pisząc z taką zaciętością o rzeszowskim sporcie a nie utożsamiasz się z nim. Bez sponsorów nie ma żużla, a Marta to narazie jedyne światełko w rzeszowskim tunelu chłoptasiu. I to nie dlatego to piszę bo ją lubię. Piszę to bo ją szanuję i wiem jak ciężko zarabia się uczciwe pieniądze. Na tyle złego co ją spotkało od rzeszowskich kibiców ( pomijam zawistne wpisy z innych miast a i o kary nakładane dzięki łamaniu przepisó przez władze żuzlowe itp )ma prawo o każdej porze między sezonami powiedzieć dość nie płacę więcej za to g.... Ty zupełnie rozumiesz tylko skąd ma się sie pojawić 7-8 ml zł na EE . Twoja teoria o najmocniejszym wsparciu finansoym jaki płynie z biletów jest wielkim błędem. Matematyka w tym zakresie jest prosta.10 spotkań razy średnio 4000 kibiców razy srednio 25 zł ile to jest kasy ? Nie szukaj kalkulatora to tylko 1 000 000 . To wegłóg Ciebie 60 % budżetu. Jesli podwoimy ten dochód to dalej to tylko 20-25 %. Wiesz co ? już póżno, masz odrobione lekcje z matematyki ? Jutro logika możesz załapać się na pałę. A po co ja to wogóle piszę do takich ..... pseudokibicków. Kończe dyskujsję i riposta niewskazana.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

No właśnie po co piszesz? Zasadnicze pytanie. Oj oj. Sory, jak chcesz iść w ogień za Martą, proszę bardzo, Twoja sprawa, ale nie narzucaj innym swoich poglądów. Żużel w Rzeszowie to nie tylko Marta, a jeśli tak myślisz, to idź odrób lekcje bo jutro szkoła...

| Odpowiedz
blokuj
Mezzo Rzeszow

Rozsadnie i dojrzale myslacy kibic wlasnie tak napisze jak ty Zly.Zadzam sie zupelnie,ale sprawy Czy Kuzniara,czy Stachyry nie poruszam.Totalna glupota bylo szydzenie ,i obrazanie Marty,ktora oczywiscie nie ustrzegla sie od bledow,ale kto ich nie popelnie zwlaszcza ze w gre wchodzily duze pieniadze, ktore przekazywala na funkcjonowanie zuzla w Rzeszowie.Totalne bzdury wypisywali kibice siedzac w domu,i za sprawa klawiatury komutera, z wypiekami na twarzy bez zadnej odpowiedzialnosci,leczyli swoje kompleksy,i frustacje na temat Marty i sposobu prowadzenia przez nia druzyny.Trzeba byc totalnym idiota zeby tak krytykowac sponsora ktory przez 11 lat dawal nam EE lige,w Rzeszowie,gdzie moglismy ogladac najlepszych zuzlowcow swiata na stadionie przy Hetmanskiej.Przez ten czas byly chwile zwatpienia,ale zawsze gdy sie pojawiala Marta i Marma przychodzila nadzieja,ktorej teraz NAM brakuje.Marty zabraklo i jestesmy z reka w nocniku.Sponsorzy nie stoja w kolejce do sponsorowania a Ci ktorzy wykupia miejsce na kevlarach zawodnikow nie gwarantuja na nalepszej ligi Swiata w Rzeszowie.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

mozliwe ze masz racje, lecz bledy byly razace, a my nadal wychodzimy z zalozenia ze tylko Marta jest na swiecie i tylko ona mogla wkladac kase, system jaki wprowadzila Marta (celowo czy nie) spowodowal, ze bylismy uzaleznieni od jednej osoby, oczywiscie ze fajnei ze przez te jedenascie lat wykladala ta kase, lecz moim zdanie i teo nei zmienie, jej zadaniem jako prezesa klubu (nie prezesa firmy)bylo tak organizowanei klubu aby jakos sie krecil po jej odejsciu, nigdy nei lubialem przystawiac sie do innych, lecz wystarczy popatrzec jak to zrobil dworakowski czy karkosik, naprawde przyklady az razace , sposob w jaki to sie tam stalo i jak te kluby sa zorganizowane a nasza sytuacja, w toruniu po odejsciu niby jedynego zbawiciela dylemat jest tylko taki czy holder zostanie czy nie a u nas? w lesznie mija dwa lata od odejscia dworakowskiego i jakie maja dylematy? to nie jest tylko puste jechanie po niej, zawsze uwazalem i bede uwazal, ze uzaleznienie klubu od jednej osoby nie jest dobrym pomyslem, u nas tak zrobiono i pozwolono Marcie na WSZYSTKO,, wielu szlo w dym za nia i dalej idzie, nawet w takich sprawach jak Leszno czy Emma, dl amnei to niezrozumiale, naprawde szukam w tej calej zabawie Marty w zuzel slowa Stal i nie moge znalesc, poniewaz uzaleznie klubu od jdnej osoby spowodowalo przy tym co teraz zrobila skutek widoczny, ze jestesmy w czarnej d...., a to nei jest spowodowane tym ze Marta jest jedyna lecz od systemu jaki w klubie wprowadzila Marta

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
tom26 rzeszow

Jestes jakims prowokatorem.Jasne,ze nalezaloby podziekowac Marcie.Gdyby odeszła jak karkosik,albo poinformowała z przynajmniej dwumiesiecznym wyprzedzeniem.Po tym co zrobiła niech zapomni!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.