Wątek dotyczący artykułu

Kolejna porażka Stelmetu! Genialny mecz Michalaka!

Michał Michalak zagrał genialny mecz, zdobywając 31 punktów przeciwko Stelmetowi Zielona Góra. Jego Trefl Sopot pokonał wicemistrzów Polski 81:77 w 7. kolejce TBL.

przeczytaj cały artykuł

Nubuk

Proponuję jeszcze przez jakiś czas powstrzymać się od komentarzy. Dajmy popracować trenerowi i zawodnikom, może wkrótce ta współpraca zacznie przynosić efekty... Wiem, że chciałoby się od razu, ale tak nie da rady. Żal mi młodego Kucharka, nawet nie powąchał parkietu. Marne ma szanse na rozwój,a tym samym bycie wartościowym zmiennikiem, jak nie będzie grał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hen

Pomimo,że jestem zły,po dzisiejszym meczu-to przyznaję Ci rację co do Kucharka.Nie przekreślam jeszcze naszej drużyny.Więc mam cichą nadzieję,że trener Filipovski "poukłada" jeszcze nasz Stelmet.Uważam jednak mimo wszystko,że na ten sezon żle została "skonstruowana" drużyna.Za dużo indywidualności a za mało tzw."rzemieślników".Najgorszym niewypałem niestety był i jest Johnson.Mógłbym jeszcze dużo innych kwestii poruszyć,ale nie chcę zanudzać,tym bardziej,że już wiele razy poruszałem szereg drażliwych tematów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OK

Masz absolutną rację i to w obu kwestiach - czasu, który jest potrzebny, by wszyscy się odnaleźli w nieco zmienionej rzeczywistości, oraz - Kucharka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ShelbyGT500

A to właśnie ciekawe. Co by nie mówić o Adamku, to Kucharek przy nim sobie mógł pograć. Zobaczymy czy Saso wpuszczać go będzie na więcej niż 1-3min na mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.