Wątek dotyczący artykułu

Coraz mniej chętnych na Grzegorza Zengotę

Jeszcze niedawno wydawało się, że Grzegorz Zengota bez trudu znajdzie klub, jeśli zabraknie dla niego miejsca w Lesznie. Teraz jego sytuacja jest trudniejsza.

przeczytaj cały artykuł

KSF - Sława

Hipokryzja z Gorzowa Level XX :D
Marzyli o Walasku on ich olal teraz kolejny Falubaz im w głowie;) Nie posiadacie wychowanka seniora to po sąsiadów musicie sięgać :P
A jak na meczach krzyczysz zdechł pies to co??? U nas wychowankowie nie wypowiedzą słów 100% Stal :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AdamGw

Fajna falubazowska wypowiedź, tylko szkoda że .... taka głupia. Dokładnie tak. Poziom XXX.
Na szczęście takich zawziętych paranoików na SF jest coraz mniej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yakeub

Przynajmniej nie ściągamy juniorów, tylko mamy swoich.
A co do Zengoty - to jest po prostu w porządku gość. Walasek natomiast w przeszłości wojował ze Stalą. Taka jest różnica.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
KSF - Sława

Gorzow był Dogadamy z Walaskiem. I co zrobił Walasek? Powiedział nie dziękuję, albo podwyżka albo dziękuję...:)
Wiec gorzow podziękował. Ale to Walaskowi jak widać nie paliło się do staleczki;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
StGforever To moja drużyna

Zmora powiedział że nie obiecuje medali , ale obiecuje że kazdy z zawodników zostawi serce na torze
Grzesiek chciał się wpasować do tej drużyny, ale co mógł zaoferować? Na tym etapie tylko obietnice!
Klub pewnie na to by przystał, ale gdy do gry wkroczył Różowy i zaszklił oczka obiecanymi złotówkami, Grzesio "poprosił" o podwyżke !!
Na tym etapie NIE BYŁO TO MOŻLIWE DO ZAAKCEPTOWANIA !! było to zwyczajnie nieetyczne i nielojalne wobec innych zawodników Stali którzy już dla tego klubu coś zrobili

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
onlybasket

Walasek to zlotowa. Sezon w Czewie nic go nie nauczyl , dalej buja w oblokach i zada astronomicznych sum a eldorado juz sie skonczylo. Nie chcialbym go w ZG , niech dalej sie tula po kraju i idzie tam gdzie daja wiecej( na papierku). Podoba mi sie to co robi Torun, zarobisz ale na torze, beda pkt beda €

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Artt

Nie palilo sie ?Palilo,palilo tyle ,ze Robercik nie mogl przebolec i rzucil(z kapelusza?-zobaczymy jak ich wszystkich pomiesci w skladzie .....)wyzsza kwote a ze Walasek liczy kazda zlotowke i niczego sie nie nauczyl po ubieglym sezonie to zamiast w poniedzialek podpisywac list powiedzial ,ze ma lepsza oferte -skoro ma to niech tam podpisuje ......a ,ze sie Maciej wkurzyl bo to samo mu pachnialo z Zengota to temat nieaktualny albo najpierw podpis ale pod kontraktem a potem info:))Stal i jej prezes puszczajac takiego newsa w obieg o Walasku byl pewny na 100% ze on bedzie i tyle:)Zobaczymy jak sie wszyscy pomieszcza w Falubazie i jak na tym wyjdzie Walasek i Falubaz...:)))Ja sie ciesze ze nie bedzie nikogo z ZG w Stali bo to ma byc moja druzyna :)Widze ,ze niektorzy nie spali po nocach jak sie dowiedzieli ,ze Walasek albo Zengota w Stali.......:)))))Mamy XXI wiek hallo:))))

| Odpowiedz
blokuj
MarkoS

Widze ,ze niektorzy nie spali po nocach jak sie dowiedzieli ,ze Walasek albo Zengota w Stali

Jakbyś poczytał komentarze gorzowian pod artykułem o Walasku w Stali to doszedłbyś do wniosku,że ogromna większość nie spała z podekscytowania i była kibicami Stali. Nie mówiąc o tym, jak już był tam kochany :D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Artt

A co w tym dziwnego?:)Cieszyli sie ze wzmocnienia a kibice Falubazu ?nawet od was nie odchodzil.....Nie przypominam sobie aby na Swista w Zielonej gwizdali:))Byla radosc....:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
yakeub

No to kto tu kogo olał?
Stal była gotowa dać takie i takie pieniądze, a jak Walasek zażądał większych to mu podziękowano. Proste.

| Odpowiedz
blokuj
kaz

tak SF podały, a jak było faktycznie nie wiadomo. Jak kumplowi taksówkarzowi proponowano drętwy kurs, to podawał zaporową cenę. Wóz, albo przewóz...:) Zdeterminowany łykał, a biedak się wycofywał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Petrus

Ale jak braliście Śwista,Staszewskiego i Sucheckiego to nie przeszkadzało Wam,że są z Gorzowa? Co za hipokryzja.Typowy falubaz, dostrzeże belkę pod lasem,a nie widzi żdżbła pod okiem.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

Tobie też korepetycje by się przydały. Jako że wpis pisany przez Ciebie bez interpunkcji, trzeba czytać z domysłem, pomimo że zacytowałeś znane porzekadło. Ale koledze potrafisz dowalić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
onlybasket

Hahahaha pisac bez interpunkcji a pisac bzdury to dwie rozne rzeczy. Dla Twojej wiedzy wynika to z czystego lenistwa. Mam nadzieje ze wspolnie z rodzina przeanalizowales moja wypowiedz i mimo braku interpunkcji zrozumiales o co chodzi. Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Stercel

Ja zrozumiałem twój bełkot, od pierwszego zdania. Tylko zwracam Ci uwagę oświecony człowieczku, że takim bełkotem to rozmawiaj w melinie, a nie na forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pan wszystkich pamow

Hahahahaha jadłem zupę i wylądowała na monitorze...Przysłowia są mądrością narodów. Tez znam kilka np. Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje albo Gdzie kucharek sześć tam cycków dwanaście.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.