Wątek dotyczący posta na blogu

O komentatorach słów kilka.

DyDeK

Zapewne nie jeden fan piłki kopanej (bo o tej kategorii będzie tu oczywiście mowa) ubóstwia swojego ulubionego komentatora czy komentatorów, więc i ja pragnę pochwalić się swoimi mentorami komentujących meczów i opisem co do nich. Kolejność będzie polegać na podstawie zwykłego stopniowania od góry do (…)

przeczytaj cały artykuł

kurs

Dobry pomysł, dobre wykonanie. Super Dydek :D
Osobiście mam trzech ulubionych komentatorów, tj. Wymieniony przez Ciebie Laskowski, Twarowski oraz Wolski.
Co do tego pierwszego, jest dla mnie wzorcem w tym zawodzie i nie mam tu żadnych zastrzeżeń. Głos, obiektywizm, budowanie napięcia, znajomość tematu, przygotowanie do meczu - wszystko to na 5 z plusem. Niedawno zadziwił mnie w spotkaniu Realu z 3 ligowcem(UE Cornella). Facet wiedział o nich wszystko! Rozpoznawał ich po twarzach, wiedział czym się zajmują poza grą w piłkę, ile zarabiają, znał historie tego malutkiego klubu, wszystkie wyniki tej drużyny itd.. 3-cio ligowca z Hiszpanii! - fantastyczne przygotowanie do pracy.
Na temat Twarowskiego było powiedziane dużo, wiec co tu dodawać - świetny w swoim fachu.
Nie wiem czy ktoś wspomniał o panu Rafale Wolskim, ale osobiście mam z nim ostatnio najwięcej do czynienia i bardzo go polubiłem. Mógłbym go słuchać bez końca. Jest jednym z nielicznych komentatorów La Liga który jest po prostu obiektywny, a na antenie nie robi z siebie nie wiadomo jakiego znawce, jak ma to w nawyku Jagoda czy Orłowski.
Dalej jest szereg pozytywnych komentatorów, którzy po prostu dobrze wykonują swoją pracę nie wywołując u mnie jakiś skrajnych emocji: np Borek, Jasina, Durda czy Pełka.
Szczególnie drażnią mnie natomiast trzy postaci. Jeden to człowiek do którego mam duży sentyment, który jednak charakteryzuje się brakiem obiektywizmu, okropnymi babolami i nieraz nieprzygotowanie do swojej pracy, a który myśli, że nikt się nie będzie czepiał, bo ma na nazwisko Szpakowski..
Bez zbędnych wyjaśnień, nie lubię też słuchać Sergiusza Ryczela i Iwańskiego.
Wykraczając poza kopaną, najlepszym komentatorem w Polsce jest dla mnie Tomasz Swędrowski :)
Dzięki za zaproszenie, możliwości przedstawienia swoich wypocin i gratuluje fajnego bloga :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DyDeK

Mało mam do czynienia z hiszpańską, ale jako tako Wolskiego kojarzę, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Co do reszty zgoda, mamy wielu fajnych komentatorów, nic tylko się cieszyć. Dzięki za swoje kilka zdań kolego:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.