Wątek dotyczący posta na blogu

Sezon 2014/15 - rok krajów egzotycznych w skokach?

GreatDeath

Witam po dłuuugiej przerwie na moim blogu :)  Wszyscy fani skoków potrafią wymienić kraje z największymi tradycjami w tej dyscyplinie: Norwegia, Niemcy, Finlandia, Austria, Polska, Czechy, Słowenia, Japonia i kilka innych. Faktem jest, że reprezentanci tych krajów zawsze licznie (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Fajny artykuł. Jak dla mnie Nurmsalu mógłby zacząć skakać w kadrze Finlandii, skoro Estończycy nie są mu w stanie zapewnić odpowiednich warunków. Egzotyczni skoczkowie zawsze dodają uroku temu sportowi. Osobiście jednak, zniechęcony regułami, które obecnie panują w tym sporcie, skoki będę oglądał sporadycznie, częściej włączając biathlon i biegi narciarskie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreatDeath

Niestety fakt, przepisy niszczą ten sport. Biathlon polubiłem głównie dzięki panom komentującym na Eurosporcie, uwielbiam sluchać ich wypowiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Ja biathlon ogólnie zawsze lubiłem. Zwłaszcza obydwa biegi ze startu wspólnego są naprawdę ciekawe. No i zawsze miałem olbrzymi szacunek do niedocenianego w naszym kraju Tomasza Sikory.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
pablo80

Blog fajny i na prawde rzeczowy. Oczywiście nie można w przyszłości pominąć skoczków z Korei południowej, gdyż ich reprezentacja pewnie będzie się rozwijać tym bardziej im bliżej będzie Olimpiada w ich państwie (pewnie dostaną same 20).
Ja biathlon polubiłem dawno temu gdy Sikora nie zdobył jeszcze MŚ w Antherselvie, a startowali tacy zawodnicy jak Popov, Fisher czy Luck. No i nasza sztafeta miała dwóch Ziemianinów.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GreatDeath

Co do Koreańczyków - wątpię. To bardzo stara reprezentacja bez żadnego wybijajacego się juniora. Może być biednie, nawet noty im nie pomogą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pablo80

Nie wiesz jak azjaci przygotowywująsię do wielkich imprez u siebie? Po za tym oglądałem Seul w 88 i nie takie rzeczy się widziało ;)

| Odpowiedz
blokuj
GreatDeath

Dawniej nie było takiej rozbieżności mimo wszystko, dzisiaj taki Koreańczyk ląduje 20m bliżej od najlepszych i co najwyżej noty dadzą mu awans do '30'.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.